Anneye hediye

Annekaz
24 Şubat 2021
Yorum Yok

Daha ilk oluşmaya başladığımızda annemizin karnında, ilk dünyaya gözümüzü açtığımızda annemizin sıcacık kucağında oluruz. Bize öyle büyük bir sevgi beslerler ki, baş edilemez acılara dayanır, bizi gördükleri anda unuturlar. Anne ve evladın ilişkisi, bu dünyada ki en güçlü en gerçek ilişkidir. Sabahlara kadar uykusuz kalır, akşama kadar yorulmadan bizimle ilgilenirler. Bir saatlik uykumuzda bile özler, kendilerini tüm varlıklarıyla biz evlatlarına adarlar. Gözlerimizi açtığımız günden, kapatacağımız güne kadar. Annelerimiz bizlere böylesine düşkün iken, bizler de onlara düşkün oluruz elbette. Onlar kadar ince düşünemez, onlar kadar fedakarlık yapamayız haklarını asla ödeyemeyiz belki ancak onlara verdiğimiz değeri, duyduğumuz saygı ve minneti yeri geldikçe, fırsatını buldukça göstermeye çalışırız. Bir anne için çocuğunun sağlığı, mutluluğu her şeyden önemlidir. Ancak konu onlar için yapacağımız bir şey ise bu da saygı, güler yüz ve tatlı dille onlara sergilediğimiz davranışlar olur. Bu değerli davranışları kimi zaman sevgi sözcükleri ile ifade ederiz, kimi zaman ise onlara verdiğimiz naçizane hediyeler ile. Annelerinizin kalplerini ısıtacak en güzel hediyeler https://bodo.com/tr/ ’da!

Anneye hediye önerileri

Annenize verdiğiniz her hediye onun için aldığı en kıymetli hediyedir elbette, yavrusundan gelen her şey onun için en değerli elmaslardan daha değerlidir. Ancak anneniz için çok daha faydalı olacak, kendisine vakit ayırmasına fırsat verecek ve sürprizleriyle oldukça şaşırtacak hediyeler istiyorsanız bodo’nun yepyeni bir tarzda oluşturduğu deneyim hediyeleri ile tanışın. Deneyim hediyeleri sıradan hediyelik lerden ayıran farkı, kaliteli, verimli ve eğlenceli zaman geçirme şansı vermekle birlikte kazandırdığı deneyimler ile ufkunuzu genişletecek türden hediyeler olması. Örneğin, size doğumdan sonra bebek görmek için getirilen bir bebek kıyafeti, mutlu eder ancak , bir ‘’Kahve Masajı’’ kadar fayda sağlamaz. Yeni doğum yapmış, uykusuz ve yorgun günler geçiren bir anne için, masaj ve cilt bakımı, büyük ölçüde dinlendirici ve canlandırıcı olacaktır. Annenize, Dünya Kadınlar Gününde, ne kadar değerli ve özel olduğunu bodo.com ayrıcalığı ile hissettirin. ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’. 

Bunu da seversin  Hediye sahibini buldu!

 Anneye hediye fikirleri

Annelerimiz bizi öyle güzel severler ki baş edilemez özlemlerini, konu bizim iyiliğimiz ve arzularımız olduğunda kalplerine gömer, biz rahat olalım, mutlu olalım diye bizlere hiçbir olumsuzluğu dahi hissettirmezler. Altın kalpli, saygının en büyüğünü hak eden, şefkat dolu annelerinize, küçük kutularda saklı, büyük mutluluklar hediye edin. Anneler Günü, doğum günleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi özel günler onlara sevgimizi sunmak için en güzel fırsatlardır. Annenizin doğum gününe bu zamana kadar yaşamadığı, ‘’İki Kişilik ATV Turu’’ deneyimini hediye edebilir, babanızla birlikte harika vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Anneler Günü yaklaşırken, onu dünyanın en mutlu annesi yapabilecek bir deneyim sunun, ‘’Karadeniz Üzerinde Küçük Uçak Turu’’, çünkü anneler her şeyin en güzeline layıktır. Onlara bu güzel deneyim hediyeleri verirken, kalbinizden çıkan bir kaç güzel söz ve sevgi dolu öpücükler vermeyi de ihmal etmeyin.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim