Badem alerjisi

badem
Annekaz
18 Haziran 2011
Yorum Yok

badem

Bademe alerjim var hiç yemiyorum değil ama 13 yaşlarında taze bademden yeyip akabinde bildiğiniz davul gibi şişip nefes alamaz  duruma gelmişliğim oldu bu en fenasıydı belki taze bademden bilmiyorum…

O zaman hala kızının düğünündeydik annemler düğüne hafta sonu gelecekti bende işte hala kızları ile vakit geçireyim diye önceden gittim köyde oturduk badem ağaçlarının altına ye babam ye tabi ben şiştim ama öyle böyle değil parmaklarım falan o kadar şişmişti ki yan yana bile gelmiyorlarlardı :) Hani sumo kıyafeti giyen insanlar var ya aynı onlar gibiydim.

Halamın o şiş halimi görünce suratındaki manzarayı hala unutamıyorum tabi anneme babama haber verildi onlar gelene kadar beni bir odaya yatırdılar düğüne giren çıkan çok oluyor artık millet nasıl şişmişim bakıp merakını giderip öyle gidiyordu.

Bu arada öneriler çok fenaydı tuzlu su için dediler, sonra olur mu şerbet içecek dediler onuda içtim tuzlu suyla banyo yaptırdılar Allahım ne eziyet zorlukla nefes alıyorum bir yandan, köy yeri babam geldi beni görünce aldı hastaneye acile götürdü orada küçük bir test yapılıp iğne yaptılar.

Hastanenin merdivenlerinden inerken inanın şişim iniyordu. Ama  bir ay boyunca o şişlik tam anlamıyla geçmedi herkes ne kadar kilo almışsın dedi. Ee nereden geldim konuya bu gün badem yedim  şişmedim ama kızardım ve her yerim kaşınıyor bana müstahak yer misin bademleri..

Bunu da seversin  Godaddy eziyetinden Hostgator rahatlığına
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim