Antalya Televizyon ödülleri kim ne giydi? Kırmızı Halı

Annekaz
29 Nisan 2013
Yorum Yok

karadağlı1Antalya Televizyon ödülleri dün gece dağıtıldı. Televizyonda gördüğümüz hemen herkes oradaydı tabi ki dizi yıldızları da yine en çok dikkat çeken isimlerdi.

Uzun süredir Kırmızı halı görmedik kim ne giymiş aslında çok ilgilenmiyorum ama iş milyonların izlediği yıldızlar olunca değişiyor. Ağır bir geceydi bana kalırsa gecenin en şık hanımı Berguzar Korel’di. Karadayı dizisi ile hakim hanımı oynayan Korel siyah şıklığı ve zerafeti vardı tabi ki Kenan İmizalıoğlu yine her zaman ki gibi çok yakışıklı görünüyordu bir Ankaralı olarak kendisi ile gurur duyuyorum :)

Gecenin kötü giyinenleri ise şaşıracaksınız ama Tuğba Büyüküstün ve Demet Evgar’dı.. Tuğba bildiğin pazara gidiyormuş gibi giyinmiş pantolon bluz kafasında bir taç.. Demet ise bir tuhaf elbise seçmiş hani hamilelik gibi bir şey eğer hamileyse sözlerimi geri alıyorum ama yakışmamıştı..

En güzel saçlı hanım ise Nigar Kalfa Rolüyle tanıdığımız Filiz Ahmet ti topuzunu çok beğendim. Hürrem Sultan ise yine neşeli elbisesinin rengi kadar sıcaktı. Mihrimah Sultan ise sanki setten çıkıp gelmişti elbisesinde böyle bir harem havası vardı renginden mi artık yoksa dantelinden mi bilmiyorum bana öyle geldi..

İşte bu kadar yazarak dedikodu yapması da pek güzelmiş :) Bulduğum bir kaç fotoğrafı ekledim bakalım siz kıyafetlere neler diyeceksiniz..

 

Bunu da seversin  Ekose kareli kışlık gömlek elbise
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim