Arsız kaktüsle çatlak fincanın aşkı

Annekaz
14 Ocak 2013
2 Yorum

kaktüsÇiçeklerle pek aram yok evde bana rağmen ölmeyen iki palmiyemsi ağacın üzerine bir de limon ağacı geldi, şimdi üzerinde 3 limonu bir sürü çiçeği var pek baktığım söylenemez ama bizim eve giren benim gibi arsız oluyor. Tabi bir de bu kaktüs hediye geldi hiç sevmem kaktüsleri ama atmaya da kıyamadım öylee uzun süre balkonda durdu güneşe kara doluya kafa tuttu dedim sende benim gibisin dış etkenler hiiç  ırgalamıyor seni..

Fotoğraftaki kupayı uzun süre önce kızıma almıştım aynısın bir de moru var o sağlam ama yeşil olan elimden kaydı gitti iyi kırılmadı derken içine koyduğum çayın akıp gitmesinden dolayı çatladığını anladım dışarıdan bakınca pek belli olmuyor ama baya çatlak.. Dolapta  tek başına duruyordu arsız kaktüsü içine koydum arsız kaktüsle çatlak fincan nasıl bir ikili olurlar bilmiyorum ama pek birbirlerini sevmiş gibiler… Mutfakta pencere önünde günlerini gün ediyorlar umarım sonları iyi olur :))

 

Bunu da seversin  Mutfak dolaplarında yeni fikirler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. original mum dedi ki:

    Ben de ilk çıktığı zamandan beri almayı düşündüm fakat basit bi rondo ve kaliteli keskin bir rendenin isimi gördüğünü düşünüyorum. Çünkü bebek oglumu da sayarsak sadece 3 kisilik yemek yapılır biz de ama kalabalık aileler ve salata severler içinse faydali olabilir.

  2. mervelil dedi ki:

    Bende çeyizime aldım ilk denemeyi turpla yapmıstım parmagımı kestim :( Ama gercekten kalabalık davetler de zamndan kazandıracak bi ürün ve de garnitür için ideal :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim