Avon “Ayrılmaz İkili” Videosuyla Meme Kanserine Dikkat Çekiyor

Annekaz
21 Ekim 2015
Yorum Yok

Türkiye’de ne yazık ki her yıl yaklaşık 30 bin kadına meme kanseri teşhisi konuluyor. Avon Türkiye Meme Kanserine karşı verdiği desteği sürdürüyor. Meme kanserine karşı farkındalık yaratmak için hazırlanan #Ayrılmazikili videosuyla kadınların düzenli olarak kontrollerini yaptırmalarının önemine dikkat çekiliyor.

Pembe Hareket

Avon Türkiye “Pembe Hareket” mobil uygulamasıyla herkesi harekete geçmeye davet ediyor. Avon’un uygulaması 30 bin kilometreye ulaşana kadar kat edilen her 1 km için Meme Kanseriyle Mücadele fonuna 1 TL bağışta bulunacak. Avon’un her yıl geniş bir katılımla gerçekleştirdiği Pembe Yürüyüş etkinliğinden yola çıkarak geliştirdiği “Pembe Hareket” mobil uygulaması kullanarak yapılan spor aktivitelerinde kat edilen her 1 km yol için

Meme Kanseri İle Mücadele fonuna 1 TL bağışta bulunuluyor. Uygulama ile 30 bin kadın için 30 bin km yol hedefleniyor. Tüm kadınları spor yoluyla meme kanserinden korunmaya ve farkındalık yaratmaya teşvik etmek için geliştirilen Pembe Hareket uygulamasını kullanan herkes gün içerisinde koştuğu yolu ve yürüdüğü mesafeyi görebiliyor ve diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor. Uygulama ile kullanıcıların kat ettikleri toplam mesafe ölçülebiliyor.

Koşun, yürüyün, hem kendinizi hem de tüm sevdiğiniz kadınları bu hastalığa karşı korumak için hareket edin.

 Blogelli Advertorial içeriği

Bunu da seversin  Glutensiz Beslenmenin Faydaları Nedir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim