Avon Solutions Balanced

Annekaz
1 Nisan 2014
Yorum Yok

avon solutionsGeçenlerde tanıştığım Avon solutions Balanced’i bir süredir kullanıyorum. Çoğu kozmetik için acele yorum yazmayı sevmiyorum biraz kullanıyorum evdekiler kullanıyor herkesin yorumunu alıyorum ondan sonra objektif olarak yazmaya çalışıyorum.

Avon solutions Balanced reklamlarında karma ciltler için söylense de bana göre yağlı ciltler için çok uygun. Ciltlerini temizlemekte zorlanan hanımlar ve beyler gönül rahatlığı ile kullanabilir. Gün içinde cildi yağlanan ve parlayanlar için süper dengeleyici. Kızım matlaştırıcı toniğini çok sevdi onun cildi biraz daha yağlı temizlendiğini hissediyormuş ben ise köpüğünü çok sevdim. Kullanımı çok kolay azıcık bir köpük tüm yüzünüzü yıkamaya yetiyor. Ardından yağ içermeyen jel nemlendiricisini de sürünce parlamayan yağlı yağlı görünmeyen bir cildiniz oluyor.

Avon’un  kozmetik ve makyaj malzemelerini biliyorduk da bakımla ilgili bir ürününü ilk defa denedim.

Özet olarak yağlı parlayan cildi olanlara tavsiye ederim. Anında matlık veriyor parlamayı yağlanmayı gideriyor..

Bunu da seversin  Leke karşıtı gençlik konsantresi: Jowaé
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim