Yaz yaklaştıkça estetik ameliyatlara ilgi artıyor

Annekaz
9 Mayıs 2013
Yorum Yok

weightloss2

Yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte özellikle kadınlarda estetik kaygılar artıyor. Bahar gelince kışın kilo alan bütün kadınlar ilk önce diyet yaparak aldıkları kiloları geri vermeye çalışıyor.

Ancak pek çok durumda sadece kilo vermek yetmiyor. Çünkü kilo alıp vermeden kaynaklanan deri bollukları ve sarkmalar sadece ameliyat yolu ile gideriliyor. Bu nedenle estetik cerrahların işi bu mevsimde çok yoğunlaşıyor.

Bu dönemde özellikle karın germe, bacak germe ve liposuction diye bilinen yağ alma operasyonları sıklıkla yapılmakta. Ayrıca meme estetiği de kadınların her zaman çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan.

Estetik ameliyat yaptırmaya karar verildiğinde en önemli konu estetik cerrah seçimidir. Güzellik uğruna bıçak altına yatıp, sonuçtan hiç de memnun olmayan pek çok kişi bulunmakta. Bu nedenle doktorun özgeçmişi iyi incelenmeli, hasta yorumları dikkate alınmalı ve hatta doktordan yapmış olduğu operasyonların görüntüleri istenmeli. Bu sayede doktor hakkında fikir sahibi olmak mümkün. Her ameliyatta risk sözkonusudur. Ancak herhangi bir sağlık sorunu söz konusu değilse başarılı bir cerrahın ellerinde yepyeni bir görünüm kazanmak mümkün.

Bunu da seversin  Platinum vuvu inceleme yorum
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim