Ayaklarınızda Soğan dilimi ile uyuyun!

Annekaz
14 Nisan 2015
Yorum Yok

Çin tıbbında ayakların yeri çok önemlidir. Pek çok hayati organın ayak ile bağlantılığı olduğuna inanılır, ayaklarda 7 bin kadar sinir ucu olduğu biliniyor. Ayaklar sayesinde vücudunuzdaki negatif enerjiyi atabilirsiniz ama bunun için toprakta gezinip negatif iyonları toprağın çekici kuvvetine bırakmalısınız.

Toprakta çıplak ayakla gezinmek bizim gibi şehir hayatı içinde olanlar için zor o zaman ne yapacaksınız ayaklarınızın tabanına soğan dilimleri koyup naylon çorabı çekip uyuyacaksınız. Biraz kulağa tuhaf geliyor ama soğan öncelikle ayaklardaki mikropları öldürür, ikincisi ise negatif iyonları çeker, soğandaki fosforik asit cilt yoluyla emilir ve sabaha kadar kanınızın temizlenmesine ve arındırılmasına yardımcı olur.

soğan dilimi2

Sabaha kadar ayağımda soğan dilimleri ile uyurum kanımı temizlerim, vücudumdaki negatif enerjiyi atarım,  ayak mantarı ve enfeksiyonları ile böyle mücadele ederim diyorsanız oldukça pratik bir yöntem. Sabah soğanlar çöpe siz de banyoya koşup ayaklarınızı yıkayın daha zinde ve daha az stresli bir güne hazır olun. Haftada bir kere soğan kürü yapmanız tavsiye ediliyor..

Bunu da seversin  Topuk Dikeni nasıl oluşur ve evde topuk dikeni kürleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim