En iyi saç düzleştiricisi hangisi?

Annekaz
12 Ekim 2018
Yorum Yok

Bu sene dümdüz saçlar çok moda. Düz saçlar basit gibi görünse de evde yapması pek de kolay olmayan bir modeldir. Saçlarınız dalgalı ya da kıvırcıksa çoğu zaman düz saç yapmak oldukça zor.  Düz saçlar için öncelikle çok kaliteli bir düzleştiriciye ihtiyacınız var. Temiz ve kurulanmış saçınızı saç düzleştiricisi ile tutam tutam ayırarak sabırla düzleştirebilirsiniz. Bu biraz zaman alabilir düzleştirmeden sonra çok hafif bir yağ  ya da sprey ile  sabitlemelisiniz.

EN İYİ SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ HANGİSİ?

Saçlarınızı düzleştirirken zarar vermeyin, saç düzleştiriciler saçları sıkıştırıp çekerken köklerden uza kadar zarar verir. Saç düzleştirmede kaliteli düzleştirici tarak ya da fırça kullanmalısınız.

Her dönemin modası olan düz saçlara ulaşmak, artık her zamankinden daha kolay. Fırça ve düzleştiriciyi bir araya getiren Remington Keratin Protect Saç Düzleştirme Fırçası, saçlarınızın doğal hacmini ve görünümünü korurken, kısa sürede mükemmel bir şekilde düzleştirilmesi için tasarlandı.

Nemi saçınıza hapseden Remington Keratin Protect Düzleştirme Fırçası, Anti-statik iyonik teknolojisi ile siz saçınıza şekil verirken negatif iyonları saçınıza aktararak kabarmasını engelliyor. Geniş yüzeyi sayesinde en kalın saçlara dahi hızlı bir şekilde müdahale ederken en büyük yardımcınız olacak Keratin Protect Düzleştirme Fırçası, 230ºC’ye kadar üç ısı ayarı ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu ısıda bakım yapmanızı sağlıyor.

CB7480 Keratin Protect Düzleştirme Fırçası Satış Fiyatı: 609,90 TL

Bunu da seversin  Kıpır kıpır topuz nasıl yapılır dersi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim