Bahara özel renkli kısa tırnak modelleri

Annekaz
27 Nisan 2022
Yorum Yok

Kalıcı ojenin rahatlığını keşfedenler bir daha klasik akşamına bozulan ojelere dönemiyor. Peki kalıcı oje yaptırırken nelere dikkat etmek gerek? Bahar dönemi kalıcı oje modası nasıl beraber bakalım..

Bahara özel renkli kısa tırnak modelleri

Havalar ısınıp doğa canlanırken sadece toprak ana değil biz de yeşilleniyoruz güzelleşiyoruz. Kalın kabanlar, ağır botlar gidiyor yerine  Çiçekli elbiseler ve sandaletler geliyor. Tabi Değişim sadece kıyafetlerimizde değil ruhumuzda da oluyor. Bu zamanlarda saçımızın rengini değiştirmek, kestirmek , kilo vermeye ya da almaya çalışmak,  yeni tarzlar denemek  bizler için şaşırtıcı değil. Kalıcı oje de bahar değişiminin küçük ama renkli bir parçası olabilir.

Kalıcı oje yaptırırken nelere dikkat etmek gerek

Manikür kalıcı ojenin ilk adımıdır güvendiğiniz aletleri makinelerle dezenfekte eden, tek kullanımlık ürünler kullanan ve işinde iyi bir yer tercih edin. Gerekirse bir kaç yer deneyin iki günde soyulacak kalitesiz malzeme kullanan özellikle bu işi yasal yollarla yapmayan merdiven altı yerlerden uzak durun.

Kadınların elleri onlar hakkında çok şey söyler, hele tırnakları size neler anlatır neler.. Bakımlı, ojeli elleri olan kadınlar günlük hayatta daha aktiftirler, konuşmaktan kendilerini ifade etmekten çekinmezler. Benim ellerim bana  göre tabi güzel olduğu zaman daha güzel hissediyorum.

Bahara özel kalıcı oje modelleri diye bir şey yok aslında. Siz nasıl istiyorsanız, kendinize hangi desenleri  yakıştırıyorsanız tırnaklarınıza onları yaptırın. Ben size sadece bahara özel tırnak modelleri göstererek ilham verme niyetindeyim. Bu modeller ve daha fazlasını yaptırmak isterseniz Ankara Malika Güzellik Merkezi 0552 508 8182 ☎️0541 434 9404 randevu alabilirsiniz. Fotoğraflar İnstagramdan alınmıştır..

Renkli bahar tırnağı deyince aklıma çiçeklerden çok meyveler geliyor belki boğa burcu olduğum içindir :)

Bunu da seversin  'İki yıldır şampuan kullanmıyorum saçlarım daha parlak'

Tırnaklarında çiçekler açtırmak isteyenler için..

Biraz renklerle oynayalım diyenler için..

Klasik modellerden nude tırnaklardan  ve french tırnak modellerinden fazla uzaklaşamayanlar için modeller :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim