johnson’s Baby ile eğlenceli banyo zamanı

Annekaz
16 Haziran 2016
Yorum Yok

Bebeklerin banyo zamanını eğlenceli hale getirmek annelerin elinde. Suyu seven sudan çıkmayan çocuklar için banyo çok eğlenceli olabilir ama suyu sevmeyen banyoda ağlayan küçük çocuklar için banyoyu eğlenceli hale getirmeli çocuğunuza suyu sevdirmelisiniz. Peki bebeklere banyo nasıl sevdirilir?

1- Ortam ve su sıcaklığı ne soğuk ne sıcak olmalı 36 – 37 derecelik vücut ısısına eşit su sıcaklığı ılık olarak kabul edilebilir.

2- Banyo zamanını eğlenceli hale getirmeye çalışın acele etmeyin suya birdenbire sokmayın suratına su dökmeyin,

3- Sadece banyoda oynayabileceği oyuncaklar alın en basiti yüzen ördekler banyodan banyoya gördüğü için sevdiği oyuncağın hevesi ile banyo yapmak daha keyifli hale gelebilir.

4 – Göz yakmayan bir şampuan kullanın.

Johnson’s-baby-deniz-kızı

Johnson’s baby  yıllardır annelerin banyoda en büyük yardımcısı. Şimdi yeni ve eğlenceli paketi ile saçları tam olarak temizliyor ve mis gibi kokutuyor.

Çocukların banyoda mutlu  eğlenceli vakit geçirebilmesi için ilk banyolarından itibaren miniklere yıkanmayı sevdiren Johnson’s baby şampuan alkol ve paraben içermeyen formülüyle tüm dünyada da  anneler tarafından güvenle kullanılıyor.

Denizlerin en maceracı korsanları Kosta, Polta ve Sorta; ışıldayan kuyrukları vegöz alıcı saçları ile büyüleyici deniz kızları; Nona, Mona ve Lilya minik oyuncuların keyifli banyo vaktinearkadaş olmaya geliyor.Dünyada annelerin çocukları için en çok tercih ettiği Johnson’s baby şampuan, denizler altından banyolara taşıdığı neşelikahramanlarıyla banyo vaktinin vazgeçilmezi olacak.

Johnson’s baby şampuan tavsiye edilen fiyatı 13,49 TL

Johnson’s-baby-korsanlar

#johnsonsbabyşampuan #johnsonsbaby

Bunu da seversin  Sayılarla resim çizimi 6-9 yaş dikkat dağınıklığı
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim