Bardabas eğlence ve aktivite kutusu

Annekaz
9 Temmuz 2015
Yorum Yok

Yaz tatilinde çocuklarla sıkılmadan kaliteli vakit geçirmek gerçekten çok zor. Enerjileri bitmiyor, sürekli öğrenmek bir şeylerle meşgul olmak onlar için su kadar, ekmek kadar gerekli. Çocuklarının ihtiyaçlarını düşünen anneler için biraz yardımın zararı olmaz hele böyle yaşlarına göre özenle hazırlanmış aktivite kutuları varsa kurtarıcı bile olabilir.

bardabas2

Bardabas yeğenlerimle beraber test edip onayladığım harika  bir etkinlik kutusu. Her ay çocukların yaşlarına göre eve kadar gelen kutulardan çocukların aileleri arkadaşları anne ve babaları hatta kardeşleri ile beraber yapacağı  pek çok etkinlik çıkıyor.  Mesela geçen ayın konusu dinozorlardı. Fosiller,  dinozor yumurtaları ve ayakları, patlayan volkanlarla kızlar çok iyi vakit geçirdiler ki ellerinden gelse hepsini bir günde yapıp bitireceklerdi. Bardabas çocuklarınızla kaliteli vakit geçirebileceğiniz harika bir seçenek. Ayrıntılı bilgi ve abonelik için web sitelerini ziyaret edebilir ya da  0212 912 08 68 arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bunu da seversin  YouTube Kids çocuklarınız için güvenli mi?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim