Pakolino eğlenceli öğretici aktivite kutuları

Annekaz
16 Eylül 2015
Yorum Yok

Bir dergiden ya da oyuncaktan  çok daha fazlası; hem oyun aracı, hem öğretici, hem de beceri geliştirici. 3 – 7 yaş arası Pakolino aktivite kutuları çocukların ve sizin en kaliteli vakit geçirme aracınız olabilir.

Çocuklarla evde kalmak hiç de kolay değil, haklılar anneleri ve babaları ile oyun oynamak istiyor ilgi ve sevginizi üzerlerinde hissetmek istiyorlar. Tabi bu her zaman kolay olmuyor Pakolino aktivite kutusu işte burada size yardımcı oluyor. Mesela bu ayki aktivite kutusunda  Şehir macerası teması var. İçerisinde  trafik işaretleri, Gökdelen ve taksi yolculuğu var. İçerisinden çıkan kalemler, yapıştırıcılar yardımcı malzemeler hepsi kaliteli ve onaylı markalara ait. Hem duygusal gelişim için hem el motor kasları için hem de aile ile beraber zaman geçirmek için gerçekten harika bir yol Üstelik bu ay bayrama özel fiyatı ile tam çocuklara hediye etmelik. Pakolino bayrama özel fiyatı kargo dahil 29 TL bu fiyata bayramda elinizi öpene hediye edebileceğiniz kocaman bir kutu satın almış oluyorsunuz :)

Pakolino eğlenceli öğretici aktivite kutuları‘ndan satın almak ve incelemek için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.. Şehir macerası setinin fotoğrafları aşağıda..

 

 

Bunu da seversin  Aylara göre bebek oyuncakları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim