Baskın Gen misiniz Çekinik mi?

Annekaz
16 Ekim 2011
2 Yorum

Kızlar Fen Bilgisi DNA ve Genetik bilgi konusunu işliyor ve  bu sıralarda Baskın ve Çekinik gen üzerinde çalışıyorlar. Bu arada Sülaledeki herkesin kulak memesine bakıp dillerini büküp bükemediğini not ediyorlar. Buna çıktığımız geziler ve izledikleri diziler de dahil!  Şu oyuncu baskın bu çekinik genli..  tabi dillerini bükmelerini göremediğimiz için emin olamıyoruz bizim ailede  herkes baskın,  benim kulaklarda baskın ama kısa kirpikler ve açık ten rengi çekinik :P

Yukarıda sol taraftaki fotoğrafta çekinik bir gene ait kulak sağda ise benim kızın baskın geni (Sünger Bob Küpe) , hayır ne faydası olcak baskın olsak ne olur çekinik olsak ne olur işte orası derin mevzu..

Bunu da seversin  Dişçi koltuğunda 3 saat
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. hande dedi ki:

    8. sınıftalar anlaşılan:D Şu sıralar benim öğrenciler de aynı durumda:D

    İlerde doğacak çocuklarının renkli gözlü olması için nasıl biriyle evlenmeleri gerektiğini tartışıyolar:D:D

    Çok eğlenceli bir konudur:D ayrıca günlük hayatla ilişkilendirmiş olmaları harika! Eminim Fen öğretmenleri de tamamen bunu istemiştir:D Taktir ettim kendisini çok güzel yönlendirmiş çocukları:)

  2. hayatmelodisi/gulin dedi ki:

    her ikisindende çeşitli özellikler mevcut hangisiyim karar veremedim :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim