Beyaz Televizyon sehpası modelleri

Annekaz
27 Ocak 2022
Yorum Yok

Dekorasyon trendlerini takip edenler çok iyi bilir ki minimalist tasarımların asla modası geçmez. Oturma odasının yıldızı da kesinlikle televizyon sehpası  modelleri.

BEYAZ TELEVİZYON SEHPASI MODELLERİ

Oturma odanız için televizyon sehpası arıyorsanız ilk bakmanız gereken  şey televizyonunuzun ve odanızın ölçüsü. Televizyon sehpasını hangi duvara koyacaksınız? Hangi ölçülerde  bir televizyon sehpası arıyorsunuz?  Bu soruların cevabını kafanızda netleştirdikten sonra artık modellere bakabilirsiniz.

Her zaman küçük odalar için açık renk mobilyalar tercih edilmeli. Renkli yastıklar ve dekoratif objelerle kombinlemeli.  Beyaz Televizyon sehpası modelleri son yıllarda çok tercih ediliyor.

Kolay temizlenebilen kolay kolay toz tutmayan açık renk mobilyalarda seçenek çok fazla.

Minimalis ve oldukça uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsunuz  bu şekilde satılan sade televizyon sehpası tercih edebilirsiniz. Kolayca kurulan bu modelde raf ya da farklı ek dolaplar olmadığı için küçük odalar için oldukça uygun.

Daha göz hoş gelen kullanım alanı daha geniş televizyon sehpaları için böyle ek parçalar satın alabilirsiniz. Pek çok mobilya tasarımcısı ve satıcısı televizyon sehpaları  için ergonomik tasarımlar yapar.

Mesela sadece televizyon konulan yer TV  sehpasıdır, geri kalan dolap raf vs birleşince  Televizyon ünitesini oluşturur. Burada seçim size kalmış. Sadece sehpa da alabilirsiniz üniteyi oluşturmak için diğer parçaları da alabilirsiniz.

Odanızın büyüklüğü zevkiniz maddi durumunuz hepsi size fikir ve imkan verir :) Modellere  bu açıdan bakın. Mesela bu modelde tv sehpası alabilirsiniz, yan tarafındaki dolabı, üstündeki kitaplığı rafları hepsi ayrı ayrı hesap edilir.

Bazı televizyon ünitelerinde arkalık olur.  Bu tasarım televizyonun daha belirgin ve şık durmasını sağlarken, duvar renginden farklı bir hava ortaya çıkararak aslında bir bütünlük sağlıyor. Bu da tercih meselesi isterseniz arkalık satın almayabilirsiniz.

Bunu da seversin  Tığ işi halılar..

Duvara monte edilen televizyon için de televizyon sehpası şık  ve tamamlayıcı bir detay oluyor. Benim tavsiyem televizyon sehpası alırken yüksek ayaklı bi model seçmeniz bu modellerde temizlik kolay değil.

 

Televizyon sehpası modellerinden hangisini seçerseniz seçin. Mutlaka televizyonu sabitleyin bunun için özel apatlar var. Çocuklu evler için bu şekilde televizyon kullanımı güvenli değil..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.