TV sehpaları ve üniteleri

Annekaz
11 Haziran 2014
Yorum Yok

TV üniteleri şık görünümleri ve işlevselliğiyle oturma odalarında görmeye alıştığımız herkesin dikkatini çeken mobilyalar haline geldi. TV ünitelerini seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl modeller tercih etmeliyiz? Bazı önemli noktalardan bahsedelim;

• Sadece tasarıma bakarak seçim yapmayın, TV üniteleri ve Duvar ünitelerinde işlevsellik daha önemlidir.

• Kullanacağınız alana uygun bir büyüklükte seçmelisiniz. 2014 yılının trendleri daha büyük dolapları olan üniteler, küçük mekânlara pek de uyum sağlayamaya bilir.

• Raflı modelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem şık bir günüm elde edersiniz hem de rafları kitaplık olarak değerlendirebilirsiniz.

• Marka seçimi önemli bir nokta. Üniteyi uzun yıllar kullanacağınızı varsayarsak, üründe oluşacak sorunlarda firmanın güvenilir olması rahat bir kullanım süresi sağlayacaktır.

• Eğer küçük çocuğunuz varsa; televizyonun onun ulaşamayacağı yükseklikte olması ve ya duvara monte edilmesi gerekir. Ünite satın alırken televizyonunuz modelini ve uydu cihazları, DVD okuyucularınızı göz önüne alarak cihazlarınız için ayrılmış özel bölümleri var mı? Dikkat ederek seçim yapmalısınız.

TV Üniteleri ve Duvar Üniteleri, TV sehpalarına göre hem daha fazla yer kaplıyor hem de fiyat olarak büyük farklar içeriyor. Eğer oturma alanınız küçükse alacağınız ürün TV sehpası olmalı hem alanı daha büyük gösterip hem şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

İşlevsellik olarak çoğu TV sehpası üniteleri aratmayacak derecede zengin bir görünüme sahiptir.

Bunu da seversin  Öpüşen Mandallar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim