Televizyon ünitesi modelleri

Annekaz
3 Ocak 2016
Yorum Yok

İncecik LCD  televizyonlar çıktığından beri dekoratif  Televizyon üniteleri oturma odalarının vazgeçilmezi oldu. Televizyon ünitesi seçerken artık seçenekler çok daha fazla. Raflı TV üniteleri, dolaplı tv üniteleri en çok tercih edilen modellerden.

TV ünitesi almadan önce evinizdeki diğer mobilyalar ve duracağı duvarla uyumuna dikkat etmelisiniz. Sehpa, ve koltuklarla uyumlu bir televizyon ünitesi evinizin dekorunda uyum sağlayacaktır. Arka plan için dekoratif taşlardan seçebilir ya da duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

Niş ve ve raflar TV ünitesine canlılık katıyor. Küçük dekoratif biblolar kitaplar, resim çerçeveleri koyabileceğiniz raflarla oturma odası hem daha işlevsel hale geliyor hem de verdiği sıcak hava ile dekoratif bir hava kazanıyor.

Televizyon ünitesi satın almadan önce sıkı bir araştırma yapın. Hazır ve uygun fiyatlı pek çok televizyon ünitesini demonte olarak internetteki dekorasyon ve mobilya sitelerinden alabilirsiniz, eğer özel çözümler arıyorsanız çevrenizdeki dekorasyon ve iç mimarlık ofislerine danışabilirsiniz.

Bunu da seversin  Salon perdesi modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim