Kediye işkence yapmak bir erkeğe ne katar?

Annekaz
4 Aralık 2017
Yorum Yok

Hayvanlara işkence her geçen gün artıyor mu bana  mı öyle geliyor? Tecavüz başta olmak üzere hayvanlara uygulanan şiddet bitmiyor  yarım kiloluk bir kedi de işkenceden nasibini alıyor 70 kiloluk köpek de ve bu işkence ve tecavüzlerin yüze 90’nı erkekler tarafından uygulanıyor!!

Erkekleri suçlamak değil niyetim ama neden bu oran? Neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz? Yoldan geçerken 3 kiloluk kediye tekme atıp ne kadar güçlü bir varlık olduğunu mu ispat etmeye çalışıyorsun? Kediyi ayaklarından ağaca bağlayıp  dövmen seni daha saygın birisi mi yaptı? Bir köpek dövülürken ses çıkarmayıp izlemen seni masum mu yaptı? Neden neden neden..

KEDİYE İSKENCE

Bir insan kendisinden çok küçük ve zayıf bir varlığa neden işkence eder? Bunu uzmanlar anlatsın bunun dinle ahlakla parayla eğitimle kariyerle ilgisi olduğunu sanmıyorum bu insanlarda bir hastalık var? Beyinlerinde olan ve belki yarın bir gün çocuklara bebeklere zarar verecek bir hastalığa sahipler.

Devletin bir an önce şu lanet kabahatler kanunu düzeltip şu zavallı hayvanlara yapılan işkenceleri suç olarak kabul etmesi lazım. Sonra diyorlar ki hayvan severler neden bu kadar hırçın! İnsanı çıldırtıyorsunuz dinsizin hakkından imansız gelir denir ya aha kaba hali bu… Annelere sesleniyorum Allah rızası için özellikle erkek çocuklarınızı yetiştirirken merhametin sevginin erkekliklerinden bir şey alıp götürmediğini çocuklarına öğretsinler,  bir kedinin, bir kuşun,  bir tavşanın, atın, köpeğin, eşeğin, domuzun, kuzunun, örümceğin yaratılmış her yaratığın en az kendisi kadar yaşamayı hak ettiğini çocuklarına anlatsınlar. Bir kedi başı okşatsınlar çocuklarına vallahi billahi dünya daha güzel bir yer olacak..

Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim