Erkekler de hamile kalabilecek!

Annekaz
19 Kasım 2015
Yorum Yok

Cleveland’da bir klinik açıkladı. Erkeklerin bebek taşıması teorik olarak mümkün kılınabilir. Rahim nakli ameliyatlar alınan hormonlar vs ile bir erkek bebek taşıyıp doğurabilirmiş! Erkekler grip olunca bile eşlerine kök söktürüyorken hamile olunca Allah bilir ne işkenceler çektirirler.

Şaka bir yana tıbbi olarak rahim nakli yapılıyor. Canlı kadından rahim ya da kadavradan nakil var ama kadından.. Yaratılış olarak dişiler doğum yapar neden bu özelliği erkekler almaya çalışır ya da tıbbi olarak bunun için milyonlar harcanır anlamış değilim. Doğuran anneye bebeğe daha  iyi sağlık hizmeti sunmak daha  güzel bir dünya bırakmak için değil de neden erkeklerin doğurması?

İddiaya göre araştırmalar desteklenir 10 yıl içinde bir erkeğin doğurması sağlanabilirmiş. Hayırlısı olsun diyelim ne diyelim ??

Bunu da seversin  Tüp Bebek Kimlere Yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim