Boğa Burcu ünlüleri ve özellikleri

Annekaz
22 Nisan 2014
Yorum Yok

Boğa Burcu ayına giriyoruz Boğa burcu benim burcum aslında  bir kadına yakıştırılmayan bir burçtur  Ama Boğa Venüs gezegeninin burcu  hani derler ya erkekler Mars’tan kadınlar Venüs’ten işte biz kadınların gezegeni olan Venüs’e bağlıyız :) Yani hepimiz birer Afroditiz  ortada Banu Alkan varken bu pek gurur duyulucak bir konu olmasa da malesef durum bu..

Boğa burcu olarak özelliklerini taşıyor ve seviyorum hani Burçlarla fal olayına inanmıyorum ama karakter yapısını etkilediğine inanıyorum.

Boğa burcu kadını olarak kendime öz eleştiri yaparsam Boğaların en kötü huyu affetmemeleri diyebilirim. Bir Boğa burcu kadını o kişiyi kafasında gerçekten bitirmişse o kişi gerçekten bitmiştir. Aşkından ölse hasretinden geberse affetmiyor sessiz köşelerde ağlıyor ama gözyaşlarını kimseye göstermiyor.. Çok inatçıyız bu da benim kendimde gördüğüm en kötü yanım, canım cicim diye konuşanları sevmiyoruz samimiyeti her yerde arıyoruz..  boğazımıza düşkünüz kilo almaya yatkınız ve ya sürekli bir balık etli durumumuz var..

En sevdiğim Boğa burcu kadını özelliği ise asla dırdırcı değiliz  özellikle kızınca ya hiç konuşmuyoruz ya da çok az konuşup kendimize dönüyoruz.. Bir de Boğa burcu için denir ki Fakir doğsa da zengin ölür..

Boğa Burcundan çok fazla ünlü var. Dış görünüş olarak çok aman aman güzel değiller ama albenileri olan bir burç havalı saçları ile dikkat çekiyorlar. Boğa burcu erkekleri zaten kendini en belli eden burçlar karizmatik ağır başlı erkelerin çoğu Boğa Burcundan çıkar :D Boğa kadını için en uygun burç eşi Başak burcudur :D bu konuda şanslıyım eşim Başak burcu..

Boğa burcu kadını maddiyata düşkündür para harcama konusunda sağlamcıdır fırsat bulursa bir kenara mutlaka para atar ekonomik planları mutlaka vardır… Bunlar ben ve çevremdeki boğalardan aldığım kişisel tecrübeler  bir de uzmanların yazdıklarına bakalım.. tabi ki Boğa burcu ünlüler eşliğinde…

Bunu da seversin  Yapraklardan el işi çalışmaları

Al Pacino

 Olumlu Özellikleri: Pratik, güvenilir. Uyumlu, tahammüllü, güçlü değer yargıları var. Kararlı. Sanata ve güzelliğe düşkün. Güçlü istekleri var. Sıcak kanlı. Para sahibi olur. Duygulara önem verir.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim