Böyle Mesut Özil aşkı görülmedi

Annekaz
8 Ekim 2010
Yorum Yok

Biliyorsunuz bugün Almanya – Türkiye Eleme maçı var, Türkiye’de maçtan çok Mesut Özil’in gol atarsa sevinip sevinmeyeceği tartışılıyor. Bir futbolsever olarak bana göre orada doğmuş büyümüş oradaki eğitimle bu noktaya gelmiş gözde bir futbolcunun kendisine bu imkanları sunmuş ülkeye hizmet etmesi kadar doğal bir şey olamaz  ayrıca kendisi orada Alman milli takımında oynasa da Türkiye’yi de temsil ediyor kişiliği başarısı ve çalışkanlığı ile güzel bir örnek atacaksa Mesut atsın diyorum ve Mesut Özil fanlarına acayip bir blog öneriyorum açıkcası bu kadar kapsamlı içinde binlerce konu olan başka bir fan sayfası var mı bilmiyorum ama bu blog muhteşem.

Pek çok tumblr’de olduğu gibi fotoğraf ağırlıklı Mesut’un birbirinden güzel fotoğrafları ve videoları var sadece futbolcu kişiliği ile değil içinde magazin ve hayranlık dolu mesajlar üst noktada :) Mesut’un çocukluk fotoğrafları söylediği rap şarkısı gifleri  bir sürü şey bulabilirsiniz. Ben bir kaç tane ekledim ama bunlar denizde kum. Kısaca ben böyle Mesut Özil aşkı görmedim :))

Bunu da seversin  Doğa dostu uzun ömürlü mutfak havlusu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim