Yves Rocher White Botanical: Bu gece kreminin faydaları sizi şaşırtacak

Annekaz
14 Ağustos 2017
Yorum Yok

Cildimiz bizim en büyük organımız.  Yaşınız ne olursa olsun bizi yaşlı ya da genç  gösteren sadece cildimiz! Acı ama gerçek cildimize çok ama çok iyi bakmalıyız.  25 yaşından sonra cilt yavaş yavaş nemini ve elastik yapısını kaybeder eğer güneşten sakınmıyorsanız lekeler ve çiller ortaya çıkar.

Yaş ilerledikçe hem yaşlılık belirtileri hem de güneş lekeleri ile mücadele etmeye başlarsınız bunun için bol su için, uykunuzu iyi alın, iyi beslenin ve güneşten uzak durun bütün bunlara rağmen yine de cildiniz dışarıdan desteğe ihtiyaç duyacaktır.

CİLDİNİZ İÇİN BOL BOL NEM

Cilt bol bol nem ister  bunu yapmanın en kolay yolu gece bakımını düzenli yapmaktır. Gün boyu makyajla kapladığımız suratımızı nemlendirmek çok kolay değil öncelikle temel TAN bakımını yapmanız gerek nedir bu TAN  bakımı? Temizleme  Arındırma ve Nemlendirme  bu hayatınız boyunca yapmanız gereken bir rutin. Cilt yapınıza uygun jel ve ya köpük temizleyici ile cildinizi yıkayın, en sevdiğiniz tonikle arındırın ve son olarak cilt yapınıza uygun nemlendirici kremi ya da serumu uygulayın.

Sadece bu kadarla bitmiyor işimiz,  size renk eşitleyici , aydınlatıcı ve gençleştirme etkili bir maske gerekiyor. Bu konuda pek çok ürün var  geçenlerde Yves Rocher White Botanical serisinden aydınlatıcı uyku maskesini inceledim. Uyurken cilde bakım yapması ve cilt tonunu eşitlemesi çok hoş bu gece kreminin içerisinde Beyaz Meyankökü Tozu ve kırışıkları gideren Beyaz Acı Bakla Özü var, durulama gerektirmiyor maske olduğu için gece boyu ciltte kalıyor.

yves rocher

Günlük gece bakımınızdan sonra bu maske kremi gözaltı hariç tüm yüzünüze ve boynunuza uygulamanız gerekiyor, tüm gece ciltte kalıyor yapış yapış bir his bırakmıyor sabah yüzünüzü yıkayıp günlük hayatınıza devam edebilirsiniz tabi bu kadar bakım yaparken lütfen güneşten uzak durun güneşten koruyucu ürünler kullanın ve sağlıksız makyaj ürünlerini hayatınızdan çıkarın.

Bunu da seversin  Soğuk Havalardan Önce Cilt Bakımı için İndirimli Alışveriş Fırsatları

1 ay boyunca düzenli kullanım sonunda cilt tonunda düzelme ve aydınlanma görülüyor bazı arkadaşlarım cilt tonunu açtığını söylüyor ben çok beyaz tenli olduğum için renk eşitlemesi ve kızarıkları gidermesi benim için yeterli ayrıca tüm  Yves Rocher ürünleri  gibi çok hoş koktuğunu söylemiyorum bile. Yves Rocher White Botanical Mineral Yağ, renklendirici ve paraben içermiyor. Tam etki için tüm seriyi incelemenizi tavsiye ederim şu anda satış fiyatı 80 TL ama hem 1+1 kampanyaları hem de indirimli fırsatları takip etmekte fayda var.

Yves Rocher maske

Kaynak: materialworldsingapore.wordpress.com

Bu konuda yapılan paylaşımlar oldukça etkiliydi bu fotoğrafa ise bayıldım.. umarım faydası olmuştur ?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.