Bu ne miskinlik bunlar nasıl leke ?

Annekaz
22 Haziran 2008
2 Yorum

Son bir kaç gündür müthiş bir aymazlık tembellik ve uyku hali içerisindeyim..Havalar çok sıcak çok az dışarı çıktığımda da kızarıyorum sonrada suratta açık kahve lekeler nefret ediyorum.Güneşe karşı 50 faktör özellikle yüz için kremim var ama yinede bu lekeler oluşuyor.Yani bir moral bozukluğuda burdan yakın.Off.Birde şu dev gibi gösteren aynalardan aldım durumun vehameti onda daha güzel görünüyor.Güneş cildin en büyük düşmanı nasıl saatlerce plajda yatıyor bu kadınlar anlamıyorum.Hiç mi lekeleri oluşmuyor??
Bunu da seversin  Evsizleri ihbar edin..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. bahar006 dedi ki:

    Merhaba, hani sinirinizi bozmak gibi olmasın da ben de bu güneş lekelerinin nasıl oluştuğunu merak ediyorum en çok. Tatilde öğlen 12 oldu mu deniz kıyısında alırım soluğu, akşam 5’e kadar da dönmem otele. öyle uzun boylu yatıp güneşlenmem ama hiç gölgeye çekildiğim de olmamıştır. Leke derseniz bende bi tane bile yok. Bazı hassas ciltlerde mi çok oluyo acaba?

    • annekaz dedi ki:

      Benim zaten güneşe alerjim vardır açık renkliyim biraz güneşte kalayım mayolu dahi olmasam şişiyorum elim yüzüm hamilelerin tuz şişmesi gibi oluyor e tabi canım yanıyor benim hassasiyetin var o yüzden sanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.