Çerçeve içinde dekor

Annekaz
6 Aralık 2012
Yorum Yok

Ev dekorunda  belki ayrı ayrı yerlerde kullandığımız dekoratif aksesuarları hatta aksesuar bile olmayan günlük eşyaları çok hoş bir şekilde derleyip bir çerçeveye sığdırmışlar daha doğrusu bunu yapan Brezilyalı bir sanatçı.

Bir kaşık bir tabak içi kum dolu bir şişe, minik saksılar tarçın çubukları hepsi ayrı ayrı ama harika bir bütünlük içinde . Aşağıda fotogalerisini eklediğim çalışmalarda şarap teması çok fazla bizde alternatif olarak çok daha değerli bir şey var oda zeytinyağı.

Özellikle şişe temalı dekoratif çerçevelere bakarken ben hep zeytinyağı şişelerini hayal ettim, zeytinler zeytin dalları çeşit çeşit zeytin şişeleri çok daha güzel yakışır bu dekoratif çerçevelere..

Tabi sadece şişe değil tarçın da çok kullanılmış belki kahve çekirdekleri de çok yakışır..Yatak odası,salon ve mutfak dekorasyonları için size ilham olacak fikirler devamında..


Kaynak

Bunu da seversin  En sağlam sanayi tekerleği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim