Çıldırtan TV ‘Hoşboşları’

Annekaz
19 Mayıs 2008
1 Yorum

Otururp tv seyretmeye pek vakit yok çalışmadığım zamanlarda ev işi çocuklar ve internette zaman geçiriyorum.Ama bu hiç bizim evde tv seyredilmiyor demek değil ..Çalışırken TV genelde açık olur uydudan yayın yapan yabancı kanallar favorim..Tabi onlarda Türk Kültürüne uymuyor ama show ve yaşam stili programları süper..Bu konuda çokca eleştiri alırım annem eşim neden Türkçe kanallar izlemediğimi sık sık sorararlar Allah aşkına ne izleyim!!Kadınları salak yerine koyan programları mı?..

Biri bizi gözetliyor falan bugünkü programların yayında pırlanta gibi kalır! Daha şimdi bir programa denk geldim adamın teki 4 ‘karı’ almış kimini boşamış kimi kuma olarak kalmış bunu gururla övüne övüne anlatıyor kadın sunucu da ay inanmıyorum sende çok çapkınmışsın diye ağdalıyor! İlk karının adı ne falan mevzusu açılıyor Adı Feride’ymiş Hoppa arkadan orkestra Ferideee Ferideee diye en hareketlisinden tempo tutuyor.Diğer bir karısına daire almış yine orkestra arkadan bas bas paraları leylaaayyaaa şeklinden oyun havasını patlatıyor..iğrenç mide bulandırıcı bir durum ha çıkıp derseniz bu Türkiye gerçeği diye onada verecek cevabım var! Kadın haklarını en çok kadınlar yıkıyor kadınları ortada bırakanlar yine kadınlar bakın etrafınıza kendinize bu zamana kadar karşı cinsten mi çektiniz hem cinslerinizden mi?

T.V’de cinsel obje ve pazarlama nesnesi olarak görülmeye alışığızda kadınları saf yerine koyan reklamlara ifrit oluyorum..Neymiş hava kapalıymış şemsiye yağmurlukla dışarı çıkıyormuş..aa !! o da ne meğerse perdeler kirliymiş temizleyince eve güneş doğuyormuş falan daha bir sürü örnek var!!
Hobi dergisi çıkarıyorum deyip Martha Stewart.com’dan kopyala yapıştır yapanlar neler neler..Tabi kızıyorum ama neye kime onları oralara çıkartıp gözlerinin para hırsıyla bürünmesini sağlayan birazda biziz..

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. BETÜL dedi ki:

    Aynen katılıyorum, tv de izleyecek bir şey bulamamaktan, tamamen koptum tvden. Ne olup bittiğinden bile haberim yok, cnbc de salı akşamları yayınlanan “desperate housewives” tavsiye ederim, izlediğim tek dizi.sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.