Çocuklar için..

Annekaz
27 Şubat 2009
4 Yorum

Bir kaç gündür öyle bomboş bir koşuşturma içindeyim, ortada bişey yok. Ne işler yetişiyor ne de tam olarak dinlenebiliyorum. Bir kere düzen bozulunca ..bu hafta sonu inşalah her şey yeniden rayına oturacak..

Tabi Anne Kaz’da ihmal edildi.. Neyse… özellikle çocukların işine yarayacak iki proje ekleyeyim dedim. Birincisi ip bebek saçı , bebek iyi kötü yapılıyorda saç bazen zorluyor pratik bir çözümle bu sorun hallolmuş. İpleri önce kağıda dikip sonra kafaya tutturmuşlar güzel de olmuş.

İkincisi ise taa sevgililer gününden kalma bir güzellik, bazı kültürlerde doğum gününe davet edilen çocuklara minik hediyeler veriyorlar .. Bizim Osmanlı’daki diş kirası gibi. Bu onun için kullanılmamış ama hoş ince bir fikir eve gelen misafir çocuklar da unutulmamış olabilir….:) Partilerde davetlerde okul kermeslerinde de kullanılabilir..

Bunu da seversin  Kurdeleden Alman yıldızı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. eviminnuru dedi ki:

  çok güzelyaa harika fikir aslında

 2. gulten dedi ki:

  Tarihimizin dönüm noktası savaşlarından Çanakkale Savaşı’nı konu alan ve Hollywood’a tüm dünyada gösterime girecek bir

  film yaptırılması için kampanya başlatan Toplumsal Girişimciler Platformu, 18 Mart 2009’a kadar “253 bin” destek sayısına

  ulasmayı hedefliyor. Çanakkale Savaşı’nda şehit, gazi olan veya kaybolan kahramanlarımızın toplam sayısı olan 253 bine

  ulaşıldığında proje önce Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sonra Hollywood yapımcılarına ulaştırılacak. Yapmanız gereken tek

  şey siteye girip “Destek Ver” butonuna tıklamak…

  http://www.birdestandicanakkale.com/

  Haydi Türkiye! Destanına sahip çık!..

 3. İnci dedi ki:

  Gerçekten bu ip saça bayıldım. Amigurumi bebek yapmayı sırf bu saçı yüzünden arteliyordum. Denemekte fayda var. Paylaşımınız için teşekkürler.

 4. orgucuoyuncakcınine dedi ki:

  Çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.