Çocuklara hafıza oyunu

Annekaz
2 Haziran 2010
1 Yorum
Yaz geldi okullar tatil olmak üzere tatile giren girmeyen bütün küçük çocukların severek oynayacağı dikkatlerini artıracak bir oyun yapmayı düşünüyorsanız canavar kapısı tam size göre. Kapıları açarak rastgele dağıtılmış aynı iki resmin bulunmasını amaçlayan bu oyunu yapması çok kolay. Sadece rekli kağıtlar ve yapıştırıcı yeterli olacaktır kapıların kulpları için boncuk ya da olmadı minik kağıt toplar kullanabilirsiniz. Her seferinde ayrı dizilim için canavar figürlerini sabit yapıştırmak yerine çift taraflı bant ile tutturup sık sık değiştirebilirsiniz.Nasıl yapıldığı burada anlatılmış.
Ayrıca odasında tek başına kalmaktan korkan çocuklar için iyi bir senaryo oyunu olabilir, eğer odasında tek başına kalmakla ilgili sıkıntılar yaşayan bir çocuğunuz varsa Monster.İnc filmini de tavsiye ederim.
Bunu da seversin  Patlıcan dantel
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. sevil(birdemliksohbet) dedi ki:

    bu iki önerin için çok teşekkürler şekerim
    harika en kısa zamanda özellikle kızımı bu çizgi filme götürmem gerek
    sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim