L.O.L sürpriz bebek nedir?

Annekaz
6 Aralık 2017
Yorum Yok

Şimdi çocuklar arasında en popüler oyuncak L.O.L  sürpriz bebekler. Dünyada çok beğenilen ve Türkiye’de şu sıralar çılgınlık haline gelen Lol bebek nedir? L.O.L  sürpriz bebek nedir?

LOL BEBEK NEDİR?

L.O.L sürpriz bebekler kat kat açılan bir topun tam ortasında yer alır. İçinden çıkacak bebek tamamen sürprizdir, 7 kat paket açıldıkça bebek hakkında ip uçları verir. Her katmanda bebeğe ait bir aksesuar çıkar. L.O.L  sürpriz bebeklerin katlarında bardak, ayakkabı, biberon, taç , gözlük gibi bebeğe uyumlu aksesuarlar çıkar çocuklar her katı açtıkça ve paketler çıktıkça eğlenir tabi anneler ve babalarda.. ?

lol bebek

45 çeşit L.O.L sürpriz bebek var, çok nadir bebekler tabi ki en değerli olanları ve sınırlı sayıda üretildiği için oldukça kıymetli. Ayrıca bebekler gizli özellikleri ile geliyor suyun içine sokulunca renk değiştireni, su ile ağlayanı ya da çiş yapanı gibi,  küçük aksiyonlarla lol bebekleri  minik eğlenceli oyuncaklar haline getirilmişler.

lol bebek surpriz

Biz de  L.O.L sürpriz bebek akımına kapıldık ve iki adet orijinal lol bebek aldık. Küçük bir bebek koleksiyonum var içinde lol bebekler de olsun istedim. Paketi açarken de minik bir  lol video çektim. Umarım beğenirsiniz..

L.O.L sürpriz bebekler şimdi çok moda, çocuklar özellikle kızlar bu minik bebeklere bayılıyor ben de bebek koleksiyonum için @karakterdukkani ndan aldım ve açarken bir video çektim ? isterdim ki çok nadir bir bebeğim olsun ama kısmet değilmiş siz aldınız mı? size Hangi bebek çıktı? ? .. . . . . . #lol #lolbebek #sürpriz #doll #loldolls #oyuncak #pink #oyuncakbebek #oyun #koleksiyon koleks @karakterdukkani karakter

Anne Kaz (@annekazblog)’in paylaştığı bir gönderi ()

L.O.L sürpriz bebek alırken orijinal olmasına dikkat edin, içinden ne çıkacağının tamamen sürpriz olduğunu unutmayın. Çocuklar özellikle kızlar bu oyuncaklara bayılıyor harika  bir yılbaşı hediyesi olur, kızlar için yılbaşı hedyesi arıyorsanız başka oyuncak düşünmeyin bile.. ?L.O.L  sürpriz bebek nedir? L.O.L  sürpriz bebek nedir?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim