Değişen ayakkabılar..

Annekaz
26 Mayıs 2009
7 Yorum

Bu sene fırfırlı gösterişli ayakkabılar çok moda çantalarda böyle kabarık modayı takip etmeye mecalim olmasa da yine de pek hoş zarif bir çalışma olmuş. Bıktığınız  ayakkabılarınız varsa bu tür tak çıkar aksesuarlarla renklendirebilirsiniz. Ya da bantlı siyah açık bir ayakkabı var diyelim sarı da bir elbise, sarı aksesuarla tam bir uyum yaratabilirsiniz… yani ben öyle yapardım :) yoyolarda pek şık olur…seçenekler sınırsız sanırım..

Bunu da seversin  Çamaşır katlamayı sevmiyor musunuz?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. ŞANSLI dedi ki:

  Çok şık bir ayakkabı.
  Renkde bir harika.
  Çalışmayı bırakdığımdan beri bu tür ayakkabılara merak sardım.
  Teşekkürler.
  Sevgiler

 2. suinci dedi ki:

  döner tarifi araken buldum sizi çok farklı konular var izleyicinizim bundan sonra

 3. Anonymous dedi ki:

  oneprettything olmasa yazı yazamayacaksınız. neden oradaki tüm yazıları alıp yazıyorsunuz ilginçsiniz!

  gözümden kaçmaz

 4. Anne Kaz dedi ki:

  sitemde 1600 konu var sadece 5 konu pek önemli sayılmasa gerek ama yine beğendiğim işler olursa yayınlarım..yinede dikkatiniz ve takibiniz çok hoş birde beni eleştirenlerin sitesini görebilseydim.. Lütfen eeştrilerinizi blogunuzun linkiyle beraber yayınlayınki ben de karşılıklı eleştirlerde bulunabilelim böylece fark etmediğimiz hatalarımızı görür kendimi daha da geliştiririz.. teşekkürler sevgiler.

 5. Anonymous dedi ki:

  5 değil ki ama her yazınız neredeyse ordan yani o siteyi bulduğunuz günden beri kopyala yapıştır yapıyorsunuz. Çok merak etmişsiniz içiniz rahat etsin blogcu değil gazeteciyim. Adımda gözümden kaçmaz olsun!

 6. Anne Kaz dedi ki:

  yok ben geri dönüp saydım 5 tane eklemişim diğerleri büyük ihtimal takip ettiğim sitelerden, bir çok yerde konular yayınlanıyor yabancı bir blogda aylar önce eklediğim konuyu görüyor ya da mesela 10marifette süper bir konu görüp bunu nasıl kaçırmışım diyebiliyorum… bazı eleştiriliyor geliyor hakaret küfür olmadığı sürece yayınlıyorum ben de kızıyorum onlar da bana kızıyor ama blog hep başından beri böyleydi devamlı bir yerlerden bir şeyler alıyorum hep link vermeye gayret ediyorum geri dönüp teşekkür edenler de oluyor canınız sağolsun eleştirilere açığım ben de camianıza yakın bir sektörde çalışıyorum..3 çocuk 1 ev yoğun iş temposuyla ancak bu kadar.. sevgiler.

 7. Anonymous dedi ki:

  Şimdi takdir ettin sizi eğer alaycı değil de gerçekten samimiyseniz. Ah birde hacı hoca yatkınlığınız olmasa :)

  gözümden kaçmaz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.