Dolaptaki tencerelere düzen

Annekaz
25 Ekim 2013
Yorum Yok

Mutfak dolapları ne kadar çok olursa olsun yetmiyor, diğer evimin mutfağı küçük ve dolapları azdı yine yetmiyordu şimdiki evimin kocaman mutfağı ve boylu boyunca dolabı var yine yetmiyor :) tabi düzen başka  bir şey arada bir vitrin camekanı gibi düzenli olsa da bir süre sonra o güzelim düzen bozuluyor düzenim bozulmasında ise kapaklar baş rolde hiç benim suçum yok :P

1

Tencereler kolayca iç içe girerken kapaklar hep gıcıklık yapar ya üst üste koyduğunuzda kayar ya sığmaz bir yere işte tencere kapakları için ucuz ve basit bir sistem. Çarşıda pazarda çok ucuza satılan minik kendinden yapışkanlı plastik askılarla bu düzensizliğe ve kapak isyanına çözüm olmuşlar.

Tencere dolaplarının kapakları, tencerelerin kapaklarına göre ölçülüp biçilip işaretleniyor. Plastik askılar buralara yapıştırılıyor ve iştee tencere kapakları işte artık buralarda arzı endam ediyor. Hem yer kaplamıyor hem yerini biliyor..

Bunu da seversin  Mekik oyasından muhteşem takı ve aksesuarlar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim