Natura Keratin Argan Yağı

Annekaz
15 Nisan 2014
Yorum Yok

argan-yağı1

Argan yağı bir kaç yıldır bizim evimizden eksik olmayan kozmetik ve bakım yağlarından birisi. Evde 3 tane uzun saçlı hatun olunca saçlara argan bakım yağı maskeleri yapmadan olmuyor. Şimdiye kadar kaç şişe bitirdim hatırlamıyorum ama açık açık söylüyorum kullandığım en iyi Argan yağı Natura Keratin Argan Yağı. Yüzde yüz Argan yağı içinde katkısı yok pek çok üründe argan yağını genelde zeytin yağları ya da daha ucuz yağlarla karıştırarak piyasaya sürüyorlar  Natura Keratin Argan Yağı ayrıca organik sertifikaya sahip ve ABD’den ithal bir ürün e fiyatı ona göre ama değer mi değer.. Özenli porselen şişesi pratik kullanma şekli ile zaten çok uzun süre kullanabileceğiniz saçlarınıza cildinize şifalı bir yağ.. Peki argan yağı ne işe yarar..
argan-yağı

Argan yağını ben saçların için kullanıyorum kullandığım şampuanın içine 10 15 damla argan yağı damlatıyorum ve iyice çalkalıyorum. Bu saçlara yıkarken bakım yapıyor saçlarınız nemsiz kırık ve uzamıyorsa banyodan önce saçlara bir kaç damla damlatıp iyice yediriyor yarım saat kadar bekletiyorum. Argan yağı ile hazırladığım maskeler de var.. Mesela Argan yağına hint yağı avokado yağı she butter gibi gibi yağlar ekleyip saçları boneleyip sabaha kadar beklettiğim daha ağır saç maskesi tariflerim de var. Argan yağı sadece saçlarda kullanılmıyor..

argan-yağı2Natura Keratin Argan Yağı ben yüzümde de kullanıyorum gece yatarken temiz cilde çok az uyguluyorum hoş bir parlaklık veriyor kokusu zaten güzel.. Evde bir sürü bakım yağım var avokado, sheabutter, Boabob ve kesinlikle her evde olmalı ama arganın farklı bir yeri var.. bi kere alayım uzun süre kullanayım kaliteli olsun elime yüzüme güvenle süreyim diyorsanız Organik sertifikalı saf Natura Keratin Argan yağını tavsiye ediyorum efenim..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim