HC Hair Care Tria kolay tarama spreyi

Annekaz
5 Nisan 2016
2 Yorum

HC Hair Care Tria sıvılaştırılmış keratin destekli kolay tarama spreyini bitirdim. HC nin saç bakım ürünleri malumunuz saç kremini özellikle çok seviyorum HC Hair care saç bakım yağı da fena değil ama kolay tarama spreyini hiç ama hiç beğenmedim.

Kolay tarama spreyinden ne beklersiniz? saçı yumuşatsın, kolay taranmasını sağlasın, taradıktan sonra belki hafif bir parlaklık versin hatta güzel koksun.. Maalesef bunların hiç birisi HC Hair Care Tria sıvılaştırılmış keratin destekli kolay tarama spreyi nde yok. Kullanmaya başlamadan önce arkadaşlarımdan oldukça güzel yorumlar aldım, kızımın saçları  nasıl kıvırcık biliyorsunuz her zaman kolay tarama spreyi ya da ürünlerine ihtiyaç duyuyoruz bir hevesle kullandım acaba şöyle mi böyle mi derken zaten küçük olan şişeyi bitirdik.

Saçları yumuşatmak bir yana sertleştiriyor sanki bir iki gün önce sabitleştirici bir sprey kullanmışsınız da duş almamışsınız gibi bir hale sokuveriyor saçları. Başarılı bir ürün değil, içindekiler üzerinde yazmıyor belki kutusunda yazıyordu ama dikkat etmeden atmışım o yüzden içeriği hakkında bir şey yazamıyorum.

Her saç her cilt farklıdır belki de bizim için uygun değildi. Ben boyalı ve kuru saçlara sahibim, kızım kıvırcık, kuru ve sert.. ben beğenmedim beğenenler kullananlar yorum yazarsa sevinirim…

hc-hair-care-sıvılaştırılmış-keratin

Bunu da seversin  Revox kalıntı giderici şampuan
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Başak dedi ki:

    Hayriye’cim, benim deneyimim de sizinkine benzer :( içeriği kutusunda vardı ve aslında silikon da içeriyor. Ben saçım boyalı diye mi sonuç alamadım acaba dedim ama bilemedim… Sevgiler!

    • annekaz dedi ki:

      o zaman bu olmamış yenisini yapsınlar ne diyelim.. Benim de saçım boyalı ama ne yalan söyleyim johnson’s saç tarama spreyi ki o da çok beğenilmedi ama çok daha etkili bir sonuç vermişti..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim