Dukan’a bir üye daha katıldı

Dukan diyeti
Annekaz
11 Mayıs 2011
Yorum Yok

Dukan diyeti
Dün eşimle alışverişe çıktık ben Haziran sonuna kadar kıyafet almayacağım ilkesiyle her şeye ilgisiz bir tavırdayken eşim beğendiği kıyafetleri bir türlü kendine olduramadı.

Kendisi sigarayı bıraktıktan sonra kilo aldı iştahı da çok iyi, velhasıl kabinlerde “bu da dar gedli, bu dar geldi” dediği her kıyafet denemesi ona büyük acı verdi ve bendeki kilo verme durumunu görüp bu sabah itibari ile diyete başladı.

Sabah iki adet haşlanmış yumurta yedikten sonra hepsi bu kadar mı deyişini görmeliydiniz :) Hadi evde diyetine uygun yemekler pişecek tamam ama işyerinde o Mengen’li ustanın yemeklerine nasıl dayanacak bilmiyorum.

Kendisine buradan irade kuvveti diliyor gireceği kıyafetleri ve önündeki o göbek olmadan nasıl mutlu ve sağlıklı olacağını düşünmesini tavsiye ediyorum ;) Bu arada bizim maaş etlere yatacak gibi görünüyor :)

Bunu da seversin  70 soruda şişmanlık ve obezite
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim