Dünya Kadın Günü

Annekaz
8 Mart 2013
Yorum Yok

2Dünyayı bilmem ama Türkiye’de Kadınlar Günü‘nü kutlamak bana iki yüzlülük gibi geliyor en azından samimi değil her dakika kadına şiddetin olduğu kadınların mecliste bile bi zahmet temsil edildiği o kadar bakanın arasında sadece 1 kadının bakan olduğu bir memlekette kadınlar Günü’nü kutlamanın dayanılmaz bir hissizliği var.

Devlet yasal olarak gerekli düzenlemeleri yapmış, hem iş hem de kadına koruma yasaları ile ilgili kör  topal iyi niyetli düzenlemeler var fakat erkek zihniyeti değişmiyor değiştirilemiyor.  Bazı kadınlar hak ediyor deyip samimiyetsiz samimiyetsiz dayak yemiş kadın makyajı yaptırıp kampanyalarda boy göstermek marifet değil marifet erkek zihniyetini değiştirebilmek e bu da bazı kadınlar hak ediyor diyen  annelerle zor…yine de Kadınlar Gününüz kutlu olsun neye yarayacaksa..

 

Bunu da seversin  İhtiyacınıza Uygun Yatak Modellerini Puffy ile Keşfedin!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim