En güzel kumral saç renkleri

Annekaz
15 Aralık 2016
Yorum Yok

Kumral saç renkleri son dönemde çok popüler olan saç renklerinden! En güzel kumral saç renkleri hangileri? Çok farklı çeşidi olan kumral saç rengi, doğal bir görünüm sağladığı için de çok tercih ediliyor. Özellikle saçları koyu tonda olup da, daha açık bir saç rengi isteyenler için kumral saç renkleri ideal!

Sen de saçlarında kumral saç renkleri tercih etmek istiyorsan ve biraz ilhama ihtiyacın varsa aşağıda önereceğim kumral tonlarına bir göz atabilirsin. Hatta en trend kumral saç modelleri ve daha fazlası hakkında detaylı bilgilere, Saç Sırları.com’u ziyaret ederek kolayca ulaşabilirsin!

$anne-hathaway-Saç-Rengi

Koyu kumral

En sık rastladığımız kumral saç renklerinden biri tabii ki koyu kumral! Çoğumuzun saçı doğal koyu kumraldır ve özellikle beyaz tenlilere, esmer tenlilere en çok yakışan saç renklerinden biridir. Koyu kumral, tek başına da yumuşak ve hoş bir görünüm sağladığı gibi ombré ya da doğal görünen, açık tonda ışıltılarla da kullanılarak trendy bir görünüm sağlanabilir.

Açık kumral

Doğal koyu saç renginde doğal görünen, minik bir değişim olsun istiyorsan açık kumral mükemmel bir tercih olabilir. Bronz ve beyaz ten rengiyle oldukça uyumlu olan açık kumral saç rengi, Cara Delevingne gibi ünlülerin de en sık kullandığı saç renklerinden biri.

Küllü kumral

İçerisinde soğuk tonlar barındırdığı için beyaz tenlilerden çok, koyu ve buğday tenlilerin tercih etmesi gereken kumral saç rengi tonlarından küllü kumral, ünlü model Barbara Palvin ve aktris Jessica Alba’nın da dönem dönem tercih ettiği bir saç rengidir.

1

Kumral dore

Kumral saç rengi bazında, dore denilen, altın renginde ışıltılar olan kumral dore saç rengini elde etmek için doğal saç renginin de açık tonlarda olması gerekir. Eğer saç rengin koyuysa ve kumral dore saç rengini denemek istiyorsan da açma işlemi uygulaman gerekir. Ancak koyu saç renginde doğal görünümlerden yanaysan kumral dore tonda ombre veya ışıltılarla da destekleyebilirsin.

Bunu da seversin  BabyLiss Pro 32 mm kalın saç maşası incelemesi
Mocha kumral

Kahve ve çikolata tonlarının birleşimiyle oluşan mocha kumral saç rengi, görünümünü asla soluk göstermeyeceği için her ten renginde kullanılabilir. Saçların koyu renkte ve daha parlak bir saç rengi görünümü istiyorsan mocha kumral saç rengini sana mutlaka tavsiye ederim!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.