Gigi Hadid saç maskesi tarifi

Annekaz
29 Mart 2019
Yorum Yok

Dillere destan güller güzeli Gigi Hadid! Sadece yüzü ve vücudu değil saçları ile de efsane olan Gigi Hadid’in saçlarının sırrını biliyor musunuz? Evet belki iğrenç bulacaksınız ama sevgili modelimiz Gigi saçlarını yıkamadan yaptığı özel maske ile tam üç gün geziyormuş işte maskenin tarifi..

GİGİ HADİD VE ÜÇ GÜN YIKAMADIĞI YAĞLISAÇLARI

Bir kaç kere daha yazmıştım bazı şampuanlar saça zarar veriyor saçı her gün şampuanlamak saçlara daha büyük zararlar veriyor saçlarını seven az şampuan kullanır.

Gigi Hadid de saçlarına çok az şampuan kullanan ünlülerden hatta yaptığı maske ile pasaklılar sınıfına bile girebilir. Gigi saçlarına özel olarak yaptığı bakımı anlatırken evet iğrenç ama saçlarımın güzelliğini bu maskeye borçluyum diyor ..

Gigi hindistan cevizi yağı maskesi

Malzemeler

iyi kalite hindistan cevizi ve naylon bir saç bonesi

Saçlarınıza bol bol hindistan cevizi yağı sürün tarayın ve 3 gün kafanızda bekletin evet taaaaam üç gün evden çıkmak yok.. tamam zor bir durum ama Gigi 3 gün kafasında hindistan cevizi yağı ile geziyorsa siz de gezersiniz hem ucuz hem doğal..

Gigi Hadid kadar boş vaktiniz yoksa size bir gece bu maskeyi kafanızda tutup yıkamanızı öneririm. Haftada 1 den fazla şampuanla saçlarınızı yıkamayın. Duş alacaksanız saçlarınız için bone kullanın ya da şampuan kullanmadan saçlarınızı yıkayın.

Bunu da seversin  Saçları uzatan güçlendiren maske
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.