En iyi kadın pedi hangisi?

Annekaz
21 Şubat 2016
Yorum Yok

Bu konuda çok fazla yazı olmadığı dikkatimi çekti. Oysa sağlıklı kadınlar olarak en kullandığımız hijyenik yardımcılardan birisi kadın pedleri. Ayda bir kaç gün muhatap olduğumuz kadın pedleri arasında seçim yapması oldukça zor. Eğer hassas bir yapınız varsa ve plastik sentetik pedler sizi rahatsız ediyorsa işiniz zor çünkü marketlerde satılan kadın pederinin çoğu sentetik yüzeyli bu da pek çok kadını rahatsız ediyor. Pamuksu doku diyerek pazarlanan kadın pedleri pamuk yüzeyli değil e haliyle rahatsız edici..

natra care

Sevgi’nin etkinliğinde hediye edilen NatraCare hijyenik kadın pedleri beklentimin çok üstünde çıktı. Kullanırken hiç rahatsızlık vermediği gibi bu pedler çevreyede hiç zararlı değil. Hayvansal ürünler kullanılmadığı gibi doğada çözülmesi ile çevreye zarar vermeyen bu pedlerin kullanımın artmasını umut ediyorum. Özellikle genç kızların ilk adet dönemlerinde bu ürünleri kullanmalarını annelerine tavsiye ediyorum. Genç kızlarda ilk adet ve adet kiti hakkındaki yazımı okuyun lütfen.

Blog yazarları olarak denediğimiz ürünler hakkında yazı yazmayı gerçekten çok seviyoruz NatraCare deneyip beğenmeyen yok elbette diğer pedlerden biraz daha pahalı ama değer mi değer… Ayrıca doğum sonrası pedleri de var her yerde bulunmuyor ama ufak bir araştırma ile doğum çantanıza koymak isteyebilirsiniz. NatraCare’i Watsons mağazalarında ve eczanelerde bulabilirsiniz

nayra care 2

Bunu da seversin  Evde probiyotik yoğurt yapımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.