Evde mini bir ultrason cihazı ister misiniz? BabyWatcher nedir?

Annekaz
2 Eylül 2017
Yorum Yok

Hamilelik heyecanı bambaşka hele  o ilk kalp sesini duyduğunuz ya da ilk ultrasonda gördüğünüz o an tarif edilemez artık evde BabyWatcher ile bebeğinizi istediğiniz zaman görebileceksiniz.

BabyWatcher nedir?

Ultrasonun hamilelikte yeri çok başka bebeğinizin sağlıklı gelişimini anında görebilir cinsiyetini öğrenebilirsiniz, ancak hastaelerde olan bu uygulama artık gelişen teknoloji ile evlere giriyor.

Babywatcher__1

BabyWatcher ile bebeğinizi istediğiniz zaman ultrasonla görebilir kaydedip sosyal medya da ya da sevdiklerinize özel olarak paylaşabilirsiniz. BabyWatcher, hiçbir medikal uzmana gerek olmaksızın tehlikesiz ve güvenle evde bebeğinizin gelişimini izleyebileceğiniz tek alet.  Teknolojinin son harikası bu ürün şimdilik Türkiye’de yok ama 2017 sonunda kiralanabilir olarak hizmete girecek. 3 gün ya da bir haftalık ya da daha uzun süre kiralanabilir olacak ev tipi ultrason cihazı 2017 Avrupa En İyi Bebek Teknolojisi ve 2017 Avrupa İnovasyon Ödülü’ne sahip.

Babywatcher

Bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu şimdiki hamileler de bebekler de çok şanslı :) Ürün hakkında bilgileri 0212 269 60 82 numaralı telefondan alabilirsiniz.

Bunu da seversin  Bebeğinin altını değiştiren baba!
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim