Göze, çevreye duyarlı çöp poşeti

Annekaz
25 Temmuz 2009
2 Yorum

Mümkün olduğu kadar az sayıda poşet kullanma taraftarı olanlardanım var fakat bir de bunun şu yönü var Türkiye öyle Amerikan filmlerinde olduğu gibi kağıt ya da bez poşetle alışverişe hazır değil zira çöp öğütücülü ev oranı yok denecek kadar az, organik çöpte inorganik çöpte sulusu da susuzu da aynı yere gidiyor hali ile kesinlikle poşete ihtiyacımız var marketlerin dandik poşetleri pek fazla işe yaramayınca çöp poşetleri alınmak durumunda kalınıyor.. Çöpler akşam sokağa çıksada yine pek sağlam olmayan şeffaf yapıdaki poşetler çirkin görünüyor sanki her tarafımız düzgünde poşetler mi kaldı diyorsunuz belkide doğru ama yukarıdaki poşetlerin güzelliğine bakınca gönül istiyor. Bu arada eli yüzü düzgün poşetlerin fiyatları hiç de ucuz değil..Yukarıdaki fotoğrafın geldiği yer burası efenim..

Bunu da seversin  Cat Walk Cat walk!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. *ayliz* dedi ki:

    bende dikkat etmeye çalışıyorum file kullanıyorum am yinede poşet oluyor ya toprakta 4000yılda yok olduğunu düşündükçe aslında lavabolara çöp öğütücülerde sadece kesekağıdı ve file kullanmakta şart aslında ama nerddeeee

  2. zerrin dedi ki:

    bu harika birsey..
    burada(toronto) plastik posetler parayla satiliyor bu sebeple herkes mecburi cevreci:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.