Krem rengi koltuk takımları

Annekaz
30 Ocak 2022
Yorum Yok

Koltuk takımı alırken ilk baktığımız şey kesinlikle rengi. Evimizi dekore ederken renkler tabi ki çok önemli ama odanın büyüklüğü, eşyaların büyüklüğü, rahatlığı, diğer eşyalarla uyumu da çok önemli.

Salon veya oturma odasının şüphesiz en önemli parçası koltuk takımı. Rahatıma düşkün birisi olarak koltuk takımında rahatlık   önceliğim,  listemde ikinci sırada kesinlikle renk var. Koyu renk takımlar kir göstermez dense de ben açık renklerden yanayım.

Benim zevkime göre Krem rengi koltuk takımı eve çok ve temiz bir hava  katıyor. Renkli punch işi kırlent modelleri ile odaya renkli ve çok rahat bir hava katıyor.  Ayrıca şimdi  harika koltuk kılıfı modelleri var. Paranız, vaktiniz beceriniz varsa dikebilir, diktirebilir ya da satın alıp renk renk kullanabilirsiniz.

Rahat  ve kullanışlı koltuk takımı nasıl olur?

Öncelikle renk ve görünüş olarak modelleri elediyseniz gelelim kullanım amacına. Koltuk takımı yatak oluyor mu? Sırt minderleri yumuşak mı sert mi olmalı? Koltuk kumaşı leke tutuyor mu ve siliniyor mu? Koltuk altı yeterince yüksek mi? gibi soruları kendinize sorun.

Önemsiz detayları bile satıcıya sorun. Garanti süresi mesela çok önemli Koltuk şikayetlerinin başında sünger çökmesi ve koltuk iskelesinin bozulması ilk sırada yer alır.

Tüylenme  yapan bir  kumaş kirli durur bu da sorulması ve garanti istenmesi gereken konulardan birisi.

Bazı firmalar koltukla beraber örtüsünü  üretiyor İkea bunlardan birisi bu da size  görünüş açısından seçenekler sunuyor.

Krem rengi koltuk tercih edenler ya düzenli olarak buharlı temizlik yaptıracak ya da günlük koltuk kılıfları kullanacak maalesef krem ve beyazın kaderi bu.

Krem rengi koltuk takımları  aksesuarı çok sever. Koltuk takımınızda kullanılan kırlentler ve  ayaklar  varsa kenarında biye vs diğer akseuarlar için size fikir verir.

Bunu da seversin  Gri saçlar koparılmalı mı?

Size Kelebek, doğtaş, istikbal ve Kelebek firmalarından açık renk koltuk takımları derledim. Bakalım beğenecek misiniz?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.