Gribin sonunu getiren ilaç

Annekaz
31 Ekim 2013
1 Yorum

Mevsimin değişmesiyle birlikte grip tehlikesi gene kapımıza geldi. İlaçlar, vitaminler, arkadaşların tavsiye ettiği şifalı otlar. Hepsini deniyoruz ama istediğimiz sonucu alıyor muyuz? Pek sanmıyorum.

Geçen gün bir arkadaşımdan gelen oldukça ilginç bir mail’e rastladım. Mail’de gribin sonunu getiren bir bitkiden bahsediyordu. Adı Afrika Sardunyası’ymış. Bu bitki Afrika’nın en eski kabilelerinden biri olan Zulu’lar tarafından yüzyıllardır şifa kaynağı olarak kullanılıyomuş. Ancak işin ilginç tarafı, her yıl tonlarca Afrika Sardunyası ilaç endüstrisi tarafından kullanılırken bu bitkiye tüketicinin ulaşması engelleniyormuş. Gribe ve daha birçok hastalığa karşı kesin sonuç veren ilaçlar bu bitkiden üretilirken ve bilim dünyası Afrika Sardunyası’nı konuşurken bizim ulaşamamamız çok tuhaf geldi doğrusu.

Aşağıda okuduğum mail’deki sunumu görebilirsiniz.

Afrika sardunyası nedir, Afrika sardunyası faydaları,afrika sardunyası ve grip, afrika sardunyası nerede satılıyor, giribe afrika sardunyası

Bunu da seversin  Maden suyu kapatma makinesinde vişne suyu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Mürüvvet Sevimli dedi ki:

    Teşekkür ederim.Hemen bu akşam deneyeceğim :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim