Grilerinizi boyamayın uyum sağlayın – Saçlarda doğal gri modası

Annekaz
20 Nisan 2020
Yorum Yok

Ağaran açlar er ya da geç hepimizin kaderi. Saçlarımız ağarmaya başladığı zaman genel olarak pek çok kadın boyayıp beyazları kapatmayı tercih eder. Boya firmaları da bunun için çalışır ve beyazları en iyi kapatan saç boyası yapmaya çalışır, fakat şu sıralar doğal gri modası var.

GRİ SAÇLARINIZI BOYAMAYIN UYUM SAĞLAYIN

Gri saçların yaşlılık belirtisi olduğu artık doğru değil. Gri bir renktir ve bazılarına çok yakışır peki yoğun şekilde grileriniz var ve saçlarınızı artık boyamak istemiyorsunuz dönüşümü nasıl yapacaksınız? Öncelikle diplerden çıkan grilerle uğraşmak hiç kolay değildir hele koyu renkleri tercih ediyorsanız 2 haftada bile bakımsız görünebilirsiniz. Öncelikle biraz sabır korona ünleri nedeniyle gri saç dipleriniz bir karış uzadıysa tam da dönüşüm fırsatı demek. Karantina biter bitmez kuaföre gidiyor ve aşağıdaki fotoğafı göseriyorsunuz..

Diplerden gelen yoğun beyaz saçlara saçın geri kalanı da açılıp renk verilerek uyum sağlatılmış. Biraz zor bir işlem ama usta kuaförler bu işte çok iyi sonuçlar alıyorlar. Bu şekilde boyanan saçlardan sonra kuaföre dip boyası için gitmek zorunda kalmayacaksınız.

GRİ SAÇ MODELLERİ

Gri saçlar ile çok güzel görünebileceğinizi göstermek için size bir kaç insagram paylaşımı göstermek istiyorum

Diplerden uzayan beyaz saçları bu yöntemle kamufle edip dip boyası eziyetine son verebilirsiniz işte İnstagram’da bu yöntemle ün kazanmış @jackmartincolorist den harika saç boyama çalışmaları

Bunu da seversin  Dip boyasına ilginç çözüm!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim