Güneş yanığı ağrısını 30 dakikada kesecek yöntem çok şaşıracaksınız

Annekaz
6 Temmuz 2018
Yorum Yok

Tatilde güneş yanığı tam bir eziyettir. Güneş yanığı ağrısı çok zordur su toplayan yaralar ile ne oturabilir nede yatabilirsiniz. Güneş yanığı ağrısı için size harika  bir önerim  var üstelik doktor onaylı.

Bu şekilde küçük izlerle başlayan güneş yanıkları kısa zamanda daha çok kızarıp kabarır ağrısı acısı bir yana bir de izler bırakır hem izleri geçirecek hem de ağrıları dindiricek önerim için sadece tek bir malzeme lazım oda mentollü bir tıraş köpüğü.. evet her markette bulacağınız mentollü traş köpüğü sizi ağrılardan kurtarıyor.

Yapmanız gereken basit güneşten yanan yerlere hava almayacak şekilde mentollü tıraş köpüğü sürüp 30 dakika beklemek bunu gece yaparsanız daha kolay olur. Sonra ovalamadan yıkamak gerek. Bu kadar ağrıya acıya son hijyenik ve sağlıklı bu yöntem umarım işinize yarar. Şimdiden mutlu tatiller…

 

Bunu da seversin  Konsantrasyon Eksikliğinin Nedenleri Nelerdir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim