Günde 7 dakikada nasıl kilo verilir?

Annekaz
4 Ocak 2014
1 Yorum

Kilo vermek biz balık etli hatunların rüyası, şaka  bir yana emek olmadan yemek olmuyor benim gibi boğazınıza düşkün üstelik masa bir işe sahipseniz şirin yağ kütleleriniz olur böylece balık etli bir hatun olursunuz. Dukan diyeti yapmıştım ilk yapışımda 7 sonrakinde 5 kilo verdim Dukan diyeti zayıflamak için çabuk ama çok da sağlıklı bir yöntem değil. Zayıflamak için protein çok önemli ama hareket de önemli Diyet listeleri, popüler diyetler bizi ömür boyu zayıf tutmuyor malesef yediklerimize  dikkat etmemiz lazım.

Gelelim işin hareket boyutuna günde 7 dakika hareketle kilo verilir mi? İddaya göre günde sadece 7 dakika sporla zayıflanabiliyormuş. İddia benim değil ben daha önce günlük yapılması gereken spor hareketlerini yayınlamıştım aslında onların bir benzeri sır bunun için bir site yapılmış.

7 dakika zayıflama

Siteye girdiğinizde düğmeye basıyorsunuz ve size gösterilen hareketleri tarif edildiği şekilde yapıyorsunuz küçümsemeyin günde 7 dakika sporla nasıl kilo verilir demeyin hareketler hiç kolay değil sizi nefes nefese bıraktıracak figürler var.
7 Dakika isimli siteye girin size hangi hareketi nasıl yapacağınızı gösterecektir.

Bunu da seversin  Diyete Başlamanın Yolları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. hatice dedi ki:

    bu sayfadan bende istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim