Kilo verdiren tarifler: Yeşil çay maden suyu limon kürü

Annekaz
26 Temmuz 2017
Yorum Yok

Yaz kış kilonuza dikkat ediyor zaman zaman spor yapıyor ama bir türlü hedefinize ulaşamıyorsanız kilo verdiren tarifler denememek için sebebiniz yok o zaman :)

Kilo vermek için yediklerinize dikkat etmeniz, spor yapmanız ve en önemlisi azimli olmanız gerekir bunların hepsini yapıyor ama yine de kilo veremiyor ya da çok çok çok yavaş kilo veriyorsanız metabolizmanızı fişekleyecek yiyecek ve içecekler size çok yardımcı olacaktır.

KİLO VERDİREN TARİFLER: YEŞİL ÇAYIN GÜCÜNE İNANIN

Yeşil çay metabolizma hızlandıran en doğal içeceklerden birisi hem bulması hem alması hem de yapması çok kolay. İster sıcak ister soğuk ister limonlu ister aromalı ama kesinlikle şekersiz! Yeşil çay iyi bir yağ yakıcıdır bunu minarellerle destekleyince ödem de atar işte bu tarif o işe yarıyor.

İster Dukan diyeti yapın isterseniz Dukan express ya da başka  bir diyet bu içecek her diyete uygun ve diyetisyenler de sağlıklı olduğu için destekliyor.

Yeşil çay kürünü soğuk ya da ılık içebilirsiniz. Vereceğim tarifi bir günde bitirmeniz ve ertesi gün aynısı yine yapmalısınız istediğiniz  kadar devam edebilirsiniz. Yemeklerle beraber değil gün boyu su gibi tüketebilirsiniz. Tabi bu arada su içmeyi unutmayın..

kilo-verdiren-tarifler

YAĞ YAKTIRAN YEŞİL ÇAY KÜRÜ

Kilo verdiren tarifler: YAĞ YAKAN YEŞİL ÇAY KÜRÜ 

1 litre su

4- 5 adet poşet yeşil çay ya da demleme hangisi isterseniz  ( ben doğadan markasının aromalı yeşil çaylarını çook seviyorum)

2 şişe maden suyu

arzu ederseniz dilim limonlar

Yapılışı 

1 Litre suyu kaynatın bir sürahiye koyun içine çayları atıp ağzını kapatın ılıyana kadar bekletin. Ilıdıktan sonra maden sularını içine boşaltın. limon dilimleri ekleyip ister ılık ister soğuk tüketin.

Spor yaparken şişenize koyup içebilirsiniz hamileler ve emzirenler tüketmesin..  Unutmayın yediklerinize dikkat etmez yeterince hareket etmezseniz değil sizi yeşil çay kürü yağ sökücü içseniz zayıflatmaz :) Bu çay diyete destek amaçlıdır iştah sorununuz varsa içine tarın atmanızı tavsiye ederim.. Afiyet olsun bol bol eksilere sebep olsun

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.