Hafta Sonu Eğlenceniz: Flyzone Trambolin Parkı

Annekaz
26 Temmuz 2021
Yorum Yok

Hafta sonu için eğlenceli bir etkinlik arayışı içindeyseniz ve daha önce deneyimlemediğiniz bir heyecanla tanışmak istiyorsanız, Flyzone Trambolin Parkı sizi bekliyor. İstanbul’da ve Nevşehir’de dört farklı AVM’de faaliyet gösteren Flyzone Trambolin Parkı, hem yetişkinler hem de çocuklar için en etkileyici etkinlikleri bir araya getiriyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de çocuklarınızla birlikte katılabileceğiniz Flyzone etkinlikleriyle ayaklarınızı yerden kesebilir, zıplamanın ve birbirinden etkileyici parkurların tadını çıkarabilirsiniz. Trambolin ve spor deneyimini bir araya getiren parkurlarla sıra dışı bir eğlence yaşayabilir ve hafta sonunuza unutamayacağınız bir renk katabilirsiniz.

Flyzone Trambolin Parkı Nedir?

Yeni nesil eğlence anlayışını yakından tanımak isteyen pek çok kişi, “Flyzone nedir?” sorusuna yanıt arıyor. Son yıllarda dünyayı kasıp kavuran bir eğlence sistemini Türkiye’ye getiren Flyzone Trambolin Parkı, isminden de anlaşılacağı üzere katılımcılara trambolin üzerinde gerçekleştirebilecekleri çeşitli etkinlik imkânları sunuyor.

Katılımcılar, yetişkinlerin ve çocukların bir arada eğlenebileceği parkurlarda trapez deneyimi yaşayabiliyor, engelleri aşabiliyor ya da basketbol potalarına smaç basabiliyor. Flyzone parkurları arasında ayrıca 21 trambolinden oluşan Master Court, dikey duvarlarda yürüyebileceğiniz Air Walk, sünger havuzuna yüksekten atlayabileceğiniz Skyfall gibi seçenekler de bulunuyor.

Flyzone Trambolin Parkı’nda katılımcıları bekleyen parkurlar, son derece güvenli olmalarıyla da öne çıkıyor. Profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanan tüm parkurlarda, her yaş grubundan katılımcının can güvenliğini garanti altına alan çok sayıda tedbir bulunuyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında sosyal mesafeye de dikkat edilen Flyzone parkurları, bu sayede herhangi bir sağlık ya da güvenlik endişesi duymadan özgürce eğlenebilmenize ve hafta sonunuza renk katabilmenize olanak tanıyor.

 

Flyzone Giriş Fiyatları

Flyzone fiyat seçenekleri, katılmak istediğiniz etkinliğe ve eğlenmek istediğiniz süreye göre değişiyor. Flyzone fiyatları, şirketler ve okullar için düzenlenen özel etkinliklerde de katılımcı sayısına bağlı olarak belirleniyor. Sınırsız eğlenceye son derece cazip fiyat seçenekleriyle ulaşabilmenize olanak tanıyan Flyzone, uygun fiyatlı etkinlikleri sayesinde çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü yaşatabilmenizi de mümkün hâle getiriyor.

Bunu da seversin  Yatmadan önce 100 mekik 300 twist

Her geçen gün daha da büyüyen Flyzone Trambolin Parkı ailesi, şu an için dört farklı AVM’de konuklarını ağırlıyor. Flyzone deneyimi yaşamak isteyen İstanbulluların Mall of İstanbul, Torium AVM ve Demirören AVM seçeneklerinden birini tercih etmesi gerekiyor. Nevşehirlilerin de hizmetine sunulan Flyzone Trambolin Parkı, şehir merkezinde yer alan Nissara AVM’de ziyaretçilerini bekliyor. Kolay ulaşılabilir şubeleri ve AVM’lerin kapanış saatine kadar süren etkinlikleriyle öne çıkan Flyzone Trambolin Parkı, eğlencenin sınırlarını zorlayan içeriğiyle çok sayıda konuk ağırlıyor.

 

Eğer siz de hafta sonlarınızı adrenalin ve kahkaha dolu etkinliklerle dinamik bir şekilde geçirmek isterseniz, size en yakın Flyzone Trambolin Parkı şubesini ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden keyifli oyun parkurlarında içinizdeki savaşçıyı, sporcuyu ve maceracıyı keşfedebilir, sevdikleriniz ve yakınlarınızla birlikte unutulmaz anılar paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim