En Güzel Beylikdüzü Kapalı Oyun Parkı: Dumadum Eğlence Merkezi

Annekaz
12 Nisan 2021
Yorum Yok

Beylikdüzü’nün en güzel kapalı oyun parkı olan ve en sevilen İstanbul çocuk parkları arasında kabul edilen Dumadum Eğlence Merkezi, birbirinden etkileyici parkurlarıyla her yaşta çocuğa sınırsız eğlence sunar. Doğum günü partilerini, karne günü kutlamalarını, okul etkinliklerini ve arkadaş buluşmalarını benzersiz bir eğlenceye dönüştüren Dumadum Eğlence Merkezi, her tarza ve zevke uygun oyun parkuru seçenekleriyle öne çıkar. Tüm çocukların güvenle ve keyifle vakit geçirebileceği kapalı alanlarıyla unutulmaz anılara sahne olan Dumadum Eğlence Merkezi, zengin yiyecek ve içecek seçeneklerine sahip kafeteryasıyla da oyun günü deneyimini kusursuz bir hâle getirir.

Güvenli ve Hijyenik Oyun Parkları

Dumadum Eğlence Merkezi’nde, tüm çocukları son derece güvenli ve hijyenik oyun parkları bekler. Havalı Top Fırlatma parkuru, çocukların oyuncak tüfekle toplara nişan almasını ve hedefi 12’den vurmayı öğrenmesini sağlar. Çifte kaydırak ise kardeşlerin ve yakın arkadaşların yan yana heyecanla kayabilmesine yardımcı olur. Ejderha ve Aslan, Ropeland ve Volcano gibi oyunlar ise birbirinden eğlenceli temaları sayesinde çocukların hem zamanla hem de birbirleriyle yarışmalarını ve eğlenirken öğrenmelerini mümkün kılar. Dumadum Eğlence Merkezi’nin çocuk oyun alanları, maksimum güvenlik seviyesiyle tasarlanır ve bu sayede çocukları her türlü aksilikten koruyarak eğlenceyi daha da keyifli hâle getirir. Düzenli olarak dezenfekte edilen hijyenik oyun parkları, çocukları çeşitli sağlık sorunlarına karşı da korur.

Top Havuzu 

Rengarenk toplar içinde yüzmeye hangi çocuk hayır diyebilir ki? Dumadum Eğlence Merkezi’nde bulunan top havuzu, çocuklara hayallerindeki kadar renkli ve heyecanlı bir eğlence sunar. Renkli ve havalı toplardan oluşan havuz, her türlü atlama ve zıplama hareketi için de en güvenli oyun parkurları arasında yer alır. Geniş alanlarıyla aynı anda çok sayıda çocuğun girebildiği top havuzu, çocuklarınızın yeni arkadaşlar edinmesine ve başarılı sosyal ilişkiler geliştirmesine de yardımcı olur. Çocukların bütün enerjilerini yansıtabilecekleri ve hayal güçlerini ortaya çıkarabilecekleri en eğlenceli alanlar arasında yer alan top havuzu, sınırsız oyunlar ve toplu etkinlikler için de son derece uygundur.

Bunu da seversin  360 İstanbul East Moda'da buluştuk - Tarçın Events

Kum Havuzu

Artık hiçbir çocuk, kumlarla oynamak için yaz aylarını beklemek ya da plaja gitmek zorunda değil! Dumadum Eğlence Merkezi’nin kum havuzu, hayallerini kuma yansıtmak isteyen çocuklar için en eğlenceli oyun alanları arasında yer alır. Çocukların birbirinden yaratıcı oyunlar oynayabilmesine yardımcı olan, güvenli bir şekilde zıplayabilmelerine imkân tanıyan kum havuzu, onların fiziksel gelişimini de destekler. Çocukların yeni şeyler keşfetmelerine imkân tanıyan kum havuzu, birbirinden eğlenceli şekiller oluşturulabilen yüzeyi sayesinde hayal gücünün sınırlarını zorlar. Her yaşta çocuğun kendisini özgür, güvende ve mutlu hissetmesini sağlar. 

İnteraktif Softplay

En sevilen çocuk oyun parkları arasında yer alan Dumadum Eğlence Merkezi, interaktif Softplay parkurlarıyla da çocuğunuza çarpıcı bir deneyim sunar. Yumuşak yüzeyi ve çocuğunuzun hayal gücünden sonuna kadar faydalanabilmesini sağlayan içeriğiyle oyun zevkini benzersiz bir seviyeye çıkaran interaktif Softplay oyun alanları, çocukların hafızalarında iz bırakan deneyimler yaşayabilmelerine imkân tanır. 

Siz de çocuğunuzun benzersiz bir oyun deneyimi yaşamasını, aynı anda hem eğlenip hem de gelişmesini istiyorsanız en sevilen İstanbul kapalı çocuk parkı seçenekleri arasında yer alan Dumadum Eğlence Merkezi’ni hemen ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.