Hamilelik testindeki silik çizgi

Annekaz
25 Mayıs 2015
Yorum Yok

Hamilelik testindeki silik çizgi anne adaylarını tam bir belirsizlik haline sokuyor ki En çok yorum alan konularımdan birisi bu. Hamilelik testindeki silik çizgi kısa bir yazı ama hem çok bilgilendirici hem de kafa karıştırıcı. Hamilelik testindeki silik çizgi ile çok sık soru alıyorum lakin hamile olup olmadığınızı ne yorumlara cevap verenler ne de ben bilebilirim. Bazen hamilelik oluşur siz farkında olmazsınız o ara testi yaparsınız hamilelik çok yeni olduğu için ki bu bir günlük bile olabilir silik bir çizgi çıkar ama 10 hamilelikten birisi çoğu zaman kadın farkına varmadan sonlanır. Testte silik çizgi çıkar ama bir kaç gün sonra kanama başlar ve hamilelik hayalleri suya düşer.

hamilelik-testi

Onun için evde yapılan testler evet güvenilirdir ama kesin sonuç değildir, silik çizgi çıkmışsa en yakın zamanda kan testi yapılmalıdır. Hastanelerde ve evde yapılan testlerde ilk şart adetin gecikmesidir. Önce bunu bekleyin adetiniz gecikip testi öyle yapın. Silik çizgi ya da pozitif sonuç çıktığı zaman hemen doktorunuza gidin ki sonucu kısa zamanda öğrenip sağlıklı bir hamilelik dönemi için önlemlerinizi alın..

hamilelik testi

Bunu da seversin  Gül ve Lavanta suyu ile Gece Toniği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim