Hangisi olmadan dışarı çıkmazsınız?Anket

Annekaz
7 Mart 2008
4 Yorum

Sayfama Hangisi olmadan dışarı çıkmazsınız? adlı bir anket eklemiştim , çok meraklı değilim sadece kadınlara özgü anketleri eklemeyi seviyorum.Tabiki bir ölçü sayılmaz ama benimki 100 kişiye sorduk durumunda bir şey oldu sonuç ise…

151 Katılımcıdan 56’sı (37%) göz kalemsiz dışarı çıkmam demiş ,41 (27%) kişi tercihini rujdan yana kullanmış, rimelsiz dışarı çıkmayanların sayısı hiçde az değil 36 (23%), pürüzsüz bir ten herşeyden önemli diyenlerin sayısı 15 (9%) ,kullanması biraz ustalık isteyen Eye liner içinse 3 (1%)

Harikasınız ..Bir siteye girip hiçde mecburiyetiniz olmadığı halde öylesine bir ankete katılıyor ve oyunuzu kullanıyorsunuz..keşke hayattaki her şeçim bu kadar kolay olsa.Çok teşekkürler .. madem göz kalemi günün şampiyonu bende konu ile ilgili bir video ekleyeyim..burada göz kaleminin nasıl kullanılması gerektiği hakkında güzel bir çalışma var..bir dahaki ankette görüşmek üzere :))

Bunu da seversin  Taşlı lensler
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. PERİLİ KÖŞK dedi ki:

  tüh ben kaçırmışım ya ama 152. kişi olarak belirtmek istiyorum daha rimel sürmeden evden çıktığım olmamıştır ardından ruj gelir..

 2. Gözde dedi ki:

  Bende bu ankete oy vermek istedim ama her denememde sorunla karşılaştı anket :( Ben fondöten,snr göz kalemi ama son sıralar eyeliner diyorum ama rujsuzda olmaz :))

 3. rüzgar dedi ki:

  Ben de katılıp da tercihimi rimelden yana kullananlardanım. Rimelsiz çıkmam abi :) Bütün yüzün ifadesi bir anda değiştirdiğini düşünüyorum rimelin.

 4. Anne Kaz dedi ki:

  gerçekten öyle rimelin yeri bir başka yakında yine hanımlarla ilgili bir anket ekleyeceğim :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim