Oyun Kime Anketi ve sonucu

Annekaz
17 Kasım 2008
4 Yorum

El sanatları blogunda siyasi bir anket için 11212 çok güzel bi rakam. Kaldıralı bir kaç gün oldu fakat bir türlü vakit olmadı eklemeye yine araya sıkıştırıyorum.Aslında yazacak söyleyecek çok şey var.
Benim anketime göre AKP : 5453 en yakın takipçisi CHP ise 2794 oy almış.DTP’nin aldığı oyun DSP’nin ya da ÖDP’nin aldığı oylardan biraz da olsa fazla alması çok düşündürücü..Kararsızların sayısı ise çok daha fazla.. Yüz yüze yapılan anketler 2000 , 3000 kişiyi geçmez.Benimkinin resmi olarak bir değeri olmasa da kadınların eğilimini ortaya çıkarttığını görüyorum.Kadınlar kimi isterse iktidara o gelir. Öyle bir nüfus gücümüz var.Umarım bu gücü daha aktif daha elle tutulur hale getiririz….

Bunu da seversin  Coca Cola ile doğum kontrolu!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. icimden geldigi gibi dedi ki:

  bu millet adam olmaz ne diyeyim..

 2. GeCe dedi ki:

  ya ben daha var sanıyordum ankete katılmadım ama matematikle haşır neşir olan bir olarak söyleyebilirim ki anketin katılım oranına bakıldığında gerçeğe yakın bir anket. Çünkü genelde toplumda bizim gaussien daiğılım dediğimiz bir durum yaşanır ve bu dağılım aşağı yukarı aynı sonuçları verir gerçekle.

 3. MeRaiL dedi ki:

  Uzucu bir sonuc.!!

 4. embir dedi ki:

  Umarım anket sonuçları gecenin söylediğinin tersi şeklinde olur. Ya bu kadar göz göre göre hala nasıl aynı şekilde hatta daha da fanatikçe davranılabiliyor, ben anlamıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim